/Sprievodca výberom darčeka 2018
blog tipy na darceky

Sprievodca výberom darčeka 2018

Pokiaľ vás nebaví predvianočný ošiaľ a preplnené obchody, urobte si vianoce pohodlnejšie a nakúpte si vianočné darčeky z pohodlia vášho domova. A nie hocijaké darčeky! Potešte sa tento rok s darčekom šetrným k životnému prostrediu. Či už ide o solárne dekoračné osvetlenie, vianočné LED reťaze, osvetlenie stromčeka alebo unikátny darček pre vašich blízkych. Spravte si kávičku alebo čaj, pohodlne sa usaďte a hor sa do nakupovania.

Pre koho bude unikátny darček?

Darček pre muža 👨
solarna lampa a powerbank powerplus hippo2 150x150 Sprievodca výberom darčeka 2018

Každý vie, že vybrať unikátny darček pre muža nemusí byť tá najľahšia úloha. Nikdy nič nechcú, nič nepotrebujú a všetko majú. Ale každý chlap si aj tak zaslúži poriadny darček. Najlepšie praktický, ktorý sa mu často zíde. My vám presne takéto darčeky ponúkame. Výbava do auta, solárna nabíjačka, dynamo baterka či prenosný solárny panel.

Darček pre ženu 👩‍🦰

prirodne mydlo friendly soap levandula 300x211 Sprievodca výberom darčeka 2018Aj nežnejším polovičkám máme čo ponúknuť. Každá žena sa nechá rada omámiť príjemnou vôňou mydla vyrobeného z prírodných materiálov. Takisto nepohrdne relaxačnou sviečkou alebo voňavým vrecúškom do kúpeľa. Nič nepokazíte ani solárnym stromčekom či solárnym dekoračným osvetlením. Pre každú dámu sa niečo nájde.

Darček pre Deti 🙋‍♀️🙋‍♂️ 

Deti. No samozrejme, veď tie zbožňujú Vianoce asi najviac. Každé jedno si na Štedrý večersoll 300x206 Sprievodca výberom darčeka 2018 chce pod stromčekom nájsť niečo zaujímavé. Tak prečo ho nepotešiť solárnou stavebnicou alebo autíčkom na vodu. Autodráha na dynamo pohon? Áno, aj takéto niečo existuje. Ukážte svojim deťom ako sa dajú využívať alternatívne zdroje energie.

Darček pre Študentov 👨‍🎓 👩‍🎓

Každý študent sa vo svojom uponáhľanom a nikdy nič nestíhajúcom študentskom živote ocitol s solarna nabijacka xtorm lava am114 6000 mah3 1 300x300 Sprievodca výberom darčeka 2018vybitým telefónom. Čo tak 8GB USB kľúč a záložná batéria v jednom? To je vychytávka. Študenti veľa cestujú tak aj taká solárna nabíjačka je veľmi dobrým darčekom. Pre iPhone užívateľov tu máme rôzne ochranné puzdra so zabudovanou záložnou batériou. Vybitý telefón? Už nikdy!


Koľko plánujete minúť?

Darček do 15 €

zdrava flasa so solarnym led svetlom powerplus tuna 157x300 Sprievodca výberom darčeka 2018

Darček do 25 €

fox   sol  rny s 539931cb39a89 300x296 Sprievodca výberom darčeka 2018

  Darček nad 25 €

zahradna solarna lampa solarcentre trueflame ss9965 stlpikova 300x300 Sprievodca výberom darčeka 2018


Hľadáte niečo konkrétnejšie?

Darček pre Rybára 🦈

Každý rybár potrebuje svetlo na ktoré sa dá spoľahnúť. Solárne a dynamo lampáše môžete nabiť solarne radio s dynamom a svetlom powerplus lynx displej 300x300 Sprievodca výberom darčeka 2018priamo v prírode. Dlhé čakania si môže spríjemniť počúvaním multifunkčného solárneho a dynamo rádia, ktoré nepotrebuje žiadne batérie. Ak váš nadšený rybár chodí aj na dlhšiu rybačku, určite ocení možnosť dobíjať svoju elektronickú výbavu pomocou solárneho prenosného panelu alebo solárnej nabíjačky. Prírodným mydlom si môže umyť ruky bez toho, aby znečistil vodu.

Darček pre Turistu ⛺️

Turista na svojich potulkách prírodou potrebuje spojenie so svetom v prípade nebezpečenstva, blitzwolf 15w sikmo 300x300 Sprievodca výberom darčeka 2018svoj mobil či navigáciu môže dobiť solárnou nabíjačkou alebo solárnym batohom. V prípade stanovačiek a nočných výletov sa vždy zídu solárne a dynamo lampáše. Ruky si môžete umyť hygienicky aj v prírode a to bez toho aby ste znečistili prírodu vďaka prírodným mydlám.

Darček do Záhrady 🌳🌲

Záhrada je najkrajšia keď je vkusne aj funkčné osvetlená. Predstavivosti sa medze nekladú pokiaľ je z čoho vyberať. Zsolarna led dekoracna zavesna lampa esotec garland 102083 1 232x300 Sprievodca výberom darčeka 2018 našej ponuky solárne svietidlá a svetlá si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Od podlahových svetiel, cez senzorové osvetlenia, bodové osvetlenie alebo veľmi aktuálne vianočné svetielka.

 poradca sk Sprievodca výberom darčeka 2018

Už od roku 2010 sa pohybujeme vo svete inovatívnych technológii, ktoré riešia problém elektrického pripojenia mimo elektrickej siete - Off grid. Našim cieľom je pomáhať šetriť energiu, pretože ako prax ukazuje úspora nevyrobenej energie je ešte efektívnejšia, ako vyrobená energia.