/Voda na prídel. Stačí liter na umytie rúk? Musí.
setrenie vody-bateria-uspora

Voda na prídel. Stačí liter na umytie rúk? Musí.

Pri bežnom umývaní rúk minieme priemerne 6 litrov vody. Z toho však skutočne potrebujeme len jeden liter. 

Vodovodná batéria, ktorá nielen šetrí vodu, ale aj skvele vyzerá.

Jej vzhľad uspokojí aj tých najnáročnejších milovníkov najnovších dizajnových vychytávok. Je priateľská k životnému prostrediu. Okrem šetrenia vody plní najmä motivačnú úlohu. Ak svoj liter spotrebujete, na ďalší musíte počkať.

setrenie vody  Voda na prídel. Stačí liter na umytie rúk? Musí.

Sklenená trubica skôr pripomína obrátenú skúmavku. Po otvorení páky z ušľachtilej ocele máte presne jeden liter vody. Preto ju musíte používať striedmo. Po jeho spotrebovaní musíte batériu vypnúť a znova zapnúť. Zdanlivo ťažkopádny systém prídelu je takto navrhnutý schválne.2 Voda na prídel. Stačí liter na umytie rúk? Musí.

zdroj: www.designswan.com

Úsporné perlátory s technológiu nastaviteľného prietoku vody a úsporou 30 až 85%

Pri umývaní sa  ročne ušetriť tisíce korún pomocou úsporných perlátorovktoré obmedzia prietok vodybez toho aby znížili komfort umývaniaPerlátory Terla sú dodávané v prevedení ako pre vnútornýtak pre vonkajší závit vodovodnej batérie.

Pozrite si najväčší výber technológií na šetrenie vody v našom obchode, návratnosť investície  6 týždnov
setrenievody slide01 970x223 Voda na prídel. Stačí liter na umytie rúk? Musí.

Už od roku 2010 sa pohybujeme vo svete inovatívnych technológii, ktoré riešia problém elektrického pripojenia mimo elektrickej siete - Off grid. Našim cieľom je pomáhať šetriť energiu, pretože ako prax ukazuje úspora nevyrobenej energie je ešte efektívnejšia, ako vyrobená energia.