/Koniec studeným nohám v zimnom období

Koniec studeným nohám v zimnom období

Máte neustály pocit studených nôh? Rady trávite čas na svahu, pracujete v náročných poveternostných podmienkach, alebo máte radi teplo v topánkach pri prechádzkach s vašimi najbližšími?

Vyhrievané vložky do topánok Glowii GW2 sú pre Vás ideálna voľba.

Pocit tepla aj pri mínusových teplotách

Pravdepodobne všetci sa môžeme zhodnúť na tom, že zimné mesiace môže byť poriadne kruté, čokoľvek, čo udrží aspoň jednu časť tela v maximálnom teple nám veľmi pomôže.  My  Vám ponúkame vyhrievané vložky do topánok Glowii GW2.

Tieto vložky obsahujú dobíjateľnú batériu, vďaka ktorej je zásobený vykurovací element vo vnútri stielky. Už nikdy nemusíte zažiť pocit chladu, a kľudne sa môžete venovať vaším obľúbeným aktivitám.

Výnimočné vlastnosti

Sada vyhrievaných vložiek obsahuje diaľkové ovládanie, ktoré zaručí vyšší komfort pri užívaní. Dlhodobú prevádzku vyhrievania zaručuje Li-poly batéria. V prednej časti vložky sa nachádza vykurovací element. Týmto super pomocníkom pri mrazivých dňoch nechýba ani testovanie záťaže ktorým prešli, vydržia cca 300kg záťaž, čo znamená, že im neublížši ani vyššia váha. Vyhrievací element, ktorý je vyrobený z karbónových vlákien, vám zaručí spolahlivosť ako aj odolnosť a nezávadné infračervené vlny. 3 režimy vyhrievania zaručia spokojnosť aj náročným užívateľom. Batéria má komfortné nabíjanie vďaka nabíjacému AC/USB adaptéru. Vložky sú v ponuke v 2 veľkostiach a to vo veľkosti M (35-40) a L (41-46). Vložky si v pohodlí vášho domova prispôsobíte odstrihnutím do veľkosti ktorú potrebujete.

Teplé nohy nestačia?

Ak potrebujete zažiť pocit tepla aj na inej časti tela, spoločnosť Glowii ponúka aj iné vychytávky tejto sezóny, ako sú vyhrievané rukavice, nohavice a ďaľšie produkty z kategórie vyhrievaného oblečenia. Stačí si len vybrať a užiť si pociť tepla, aj keď vonku teplomer ukazuje mínusové teploty.

Už od roku 2010 sa pohybujeme vo svete inovatívnych technológii, ktoré riešia problém elektrického pripojenia mimo elektrickej siete - Off grid. Našim cieľom je pomáhať šetriť energiu, pretože ako prax ukazuje úspora nevyrobenej energie je ešte efektívnejšia, ako vyrobená energia.