Kontaktujte technika s vašou otázkou

Výber vhodnej technológie je veľmi dôležitý, preto individuálne pristupujme ku každému klientovi.

Máme bohaté skúsenosti v navrhovaní a v realizácií fotovoltaických systémov. Preto sa snažíme navrhovať systémy na mieru, aby neboli nadmieru výkonné a tým zaručiť zákazníkom kratšiu návratnosť vstupných nákladov.

Disponujeme dlhoročnou praxou a skúsenosťami v odbore elektro, čoho dôkazom sú získané certifikáty a osvedčenia.

Neustále podstupujeme školenia so zámerom rozširovania našej odbornosti.

Kontaktujte nás telefonicky

Kedykoľvek medzi 09:00 - 16:30 (po-pi)

046 312 70 70


Emailom

Kedykoľvek

technik@ecoprodukt.sk

Náš technický tím

Company team

Juraj Hromada

Technik ktorý sa špecializuje na Off-Grid (ostrovné) systémy a ohrev vody fotovoltaikou. Rád vám pomôže aj pri výbere konštrukcií, meničov napätia a regulátorov nabíjania.

Company team

Matúš Grušpier

Máte záujem o ostrovný systém? Matúš vám poradí pri získavaní dotácií na solárne systémy. Matúšová špecializácia je v Off-Grid (ostrovných) systémoch, hlavne pre karavany a chaty.

Company team

Samuel Kopčanský

Potrebujete poradiť so sieťovými (On-Grid) alebo hybridnými solárnymi systémami? Samuel vám navrhne najlepšie riešenie. Pomôže vám aj s dotáciou na tieto systémy. Samuel sa špecializuje aj na veľké elektrárne pre firmy - lokálny zdroj.

Company team

Ľuboš Hajro

Náš hlavný reklamačný technik, rád vám pomôže aj pri výbere solárnych systémov, solárnych čerpadiel a fontán. Ak potrebujete zahriať, Ľuboš vám pomôže s výberom vyhrievaného oblečenia.

Company team

Vladimír Uhlár

Ak ste vášnivý záhradkár, Vladimír vám pomôže vylepšiť vašu záhradu. Špecializuje sa na solárne zavlažovanie, fontány, čerpadlá, osvetlenia a aj powerbanky.

Company team

Rastislav Mikuška

S Rastislavom prídete do kontaktu ak potrebujete namontovať solárne systémy. Je náš hlavný revízny technik a elektroinštalatér.

Potrebujete poradiť s výberom? Prečítajte si najnovšie články z našej poradne