Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Menič Victron Multiplus C 24V 2000VA 50A 30A

Doprava zdarma

Menič Victron Multiplus C 24V 2000VA 50A 30A

Multifunkčný menič MultiPlus C 24/2000 je výkonný DC-AC striedač / invertor / s čisto sínusovým výstupným napätím.
Produkt nie je dostupný
Výrobca: Victron Energy

Popis produktu

Menič Victron Multiplus C 24V 2000VA 50A- 30A čistý sínus 

Multifunkčný menič MultiPlus C 24/2000 je výkonný DC-AC striedač / invertor / s čisto sínusovým výstupným napätím, so sofistikovanou adaptívnou nabíjačkou záložných batérií a ultra rýchlym prepínačom slučky napájania / bypassu / do 20ms.

Striedač je umiestnený v hliníkovom kompaktnom kryte. Model nového radu sa vyrába o výkone 800VA-5000VA.

Záruka výrobcu na menič je 5 rokov!

Meniče Victron sú štandardne v továrenskom nastavení, ktoré je pre máloktorého používateľa vhodné. Nesprávne nastavenie môže viesť k nefunkčnosti systému až k zničeniu batérií. 
Pri kúpe odporúčame obrátiť sa na našu technickú podporu prostredníctvom e-mailu: technik@ecoprodukt.sk s požiadavkou o profesionálne nastavenie.
Tieto služby pri kúpe u nás poskytujeme zdarma. 

  Unikátne vlastnosti funkcie PowerAssist a PowerControl

MultiPlus zamedzí preťaženiu výkonovo obmedzeného striedavého / AC / zdroja prúdu, napríklad ak máte nižší vstupný istič alebo nižší výkon zabudovaného meniča. Ak by malo dôjsť k preťaženiu tohto zdroja prúdu, bude v prvom rade automaticky znížený nabíjací prúd batérie. V druhom rade potom dochádza k posilneniu výstupného výkonu výkonom odoberaným z batérie alebo verejnej siete. Zariadenie teda dokáže na výstupe kombinovať menovitý výkon meniča s menovitým výkonom záložné linky, čo je vhodné obzvlášť v ostrovných elektrárňach.
V kombinácii s možnosťou čisto ostrovnej prevádzky až do určitej úrovne výkonu možno PowerAssist výborne využiť pre plynulý prechod z ostrovného, ​​cez kombinovaný až po sieťovú prevádzku bez prerušenia chodu spotrebičov.

  Neprerušená dodávka striedavého / AC / prúdu (funkcia UPS)

V prípade výpadku alebo poruchy napájacej siete, alebo pri odpojení miestneho napájania alebo záložného generátora, striedač v MultiPlus je automaticky aktivovaný a okamžite preberá dodávku energie do pripojenej záťaže. Toto nastáva tak rýchlo / menej ako 20 ms. /, že počítače alebo iné elektronické prístroje pokračujú v činnosti bez prerušenia.

  Virtuálne neobmedzený zdroj elektrickej energie vďaka možnosti paralelného zapojenia

Až 6 striedačov radu MultiPlus môže pracovať paralelne a tým podstatne zvýšiť dodávaný výkon. To celé len prepojením káble RJ45 UTP (pozri príslušenstvo) a jednoduchým opätovným nastavením meničov (môže vykonať koncový užívateľ). Je možné realizovať aj trojfázové zapojenie. Prosíme, prečítajte si pozorne katalógový list a manuál, aby ste vedeli, ktoré modely striedačov a akým spôsobom je možné spojiť paralelne a trojfázovo.

  Inteligentné 4 fázové nabíjanie

MultiPlus má zabudovanú inteligentnú nabíjačku, spĺňajúce nbejmodernějšie štandardy a požiadavky na rýchle a bezpečné nabíjanie záložných batérií. Nabíjacie charakteristiky možno upraviť pomocou mikroprepínačov, nabíjač tak možno upraviť na mieru každému typu pripojenej batérie.

  Technické parametre

  • Napätie: 24V DC
  • Nabíjací prúd max.: 50A
  • Rozmery: 520 x 255 x 125 mm
  • Váha (kg): 13
  • Napájanie: 230V AC
  • Výkon (W): 1600
  • Špičkový výkon (W): 3200, s funkciou PowerAssist až 6000W
  • Odber naprázdno: 3-8W