Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Dotykový displej GX Touch 50 Victron Energy

Doprava zdarma

Dotykový displej GX Touch 50 Victron Energy

Dotykový displej GX Touch 50 je príslušenstvo pre Cerbo GX.
BoxSkladom 1 ks: Môže byť u vás 13. – 14. 12.
239,00 €s DPH
Výrobca: Victron Energy
ID: #83886

Popis produktu

Dotykový displej GX Touch 50 Victron Energy

Dotykový displej GX Touch 50 je príslušenstvo pre Cerbo GX. Päťpalcový dotykový displej poskytuje okamžitý prehľad o vašom systéme a umožňuje rýchlo upraviť nastavenie. Je jednoducho pripojený k Cerbo GX pomocou jediného kábla. Jeho veľmi tenký vodotesný dizajn, nastavenie hore a jeho jednoduchá inštalácia prinášajú veľkú flexibilitu.

Jednoduchá inštalácia

Dotykový displej GX Touch možno priskrutkovať priamo na palubnú dosku, takže nie je potrebné vyrezávať vhodný otvor (ako tomu bolo u zariadenia Color Control GX), okrem toho, zariadenie sa pripája len jedným káblom, čo znamená, že už nemusíte ťahať k palubnej doske viac káblov.

Dokonalé monitorovanie a kontrola

GX Touch 50 spoločne s Cerbo GX - toto úplne nové komunikačné centrum umožňuje bezpečne kontrolovať solárny systém odkiaľkoľvek, a maximalizuje jeho výkon. Jednoducho sa pripojíte cez portál na diaľkové ovládanie Victron Remote Management (VRM), alebo získajte priamy prístup prostredníctvom samostatného displeja GX Touch 50, MFD alebo aplikácia VictronConnect cez Bluetooth. Táto novinka v rade GX spája všetky najlepšie charakteristiky konektivity a predstavuje inteligentné riešenie pre energetické systémy v úplne novom svetle.

 
 
 

 
 
 

Technické parametre

  • Rozlíšenie displeja: 800 x 480px
  • Vonkajšie rozmery (v x š x h): 87 x 128 x 12,4 mm
  • Dĺžka kábla: 2m
  • Montáž: s priloženým montážnym príslušenstvom

Parametre

Technické parametre

Výrobca Victron Energy
Výrobca Victron Energy
Potrebujete poradiť od odborníka?