Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Solárna nabíjačka s powerbankom XD Design Sunflower 2500mAh

Doprava zdarma
Výpredaj

Solárna nabíjačka s powerbankom XD Design Sunflower 2500mAh

Sunflower je ideálna mobilná solárna nabíjačka so zabudovaným USB portom. Využíva slnečné žiarenie ako ekologickú formu energie.
Produkt nie je dostupný
Výrobca: XD Design

Popis produktu

Solárna nabíjačka slnečnica a powerbank XD Design Sunflower

Sunflower je ideálna mobilná solárna nabíjačka so zabudovaným USB portom. Využíva slnečné žiarenie ako ekologickú formu energie a týmto spôsobom neprispieva k chemickému znečisteniu nášho životného prostredia, ale premieňa slnečné žiarenie do ekologickej energie, ktorú môžete využiť na nabitie vašich digitálnych zariadení. 2500mAh nabíjacia lítiová batéria. Solárny panel: 5V / 100mAh. Zabudovaná batéria je ochránená proti prebíjaniu a vybíjaniu. Všetky solárne nabíjačky majú certifikáciu.

Pred prvým použitím je potrebné plne nabiť zabudovanú batériu v solárnej nabíjačke pomocou USB káblu z vášho počítača alebo notebooku. Tento spôsob nabíjania solárnej nabíjačky je nutné opakovať vždy, keď bude zabudovaná batéria úplne vybitá. Pre nabitie zabudovanej batérie v solárnej nabíjačke pomocou počítača alebo notebooku, vezmite USB kábel a zastrčte USB konektor do príslušného vstupu do počítača. Opačný koniec kábla zastrčte do vstupu solárnej nabíjačky. Trvá približne 5 hodín, než sa solárna batéria plne nabije. Pre nabitie zabudovanej batérie pomocou jasného (slnečného) svetla je nutné roztiahnuť solárne panely. Čas pre plné nabitie zabudovanej batérie závisí na kvalite dostupného svetla. Čím silnejšie svetlo, tým rýchlejšie sa batéria nabije. V jasnom svetle trvá približne 25 hodín, než sa zabudovaná batéria plne nabije.  Sú tu dva ukazovatele nabíjania. Biele svetielko signalizujúce nabíjanie USB káblom a zelené signalizujúce nabíjanie zo slnečného svetla. Príslušné svetielko svieti po celý čas nabíjania a zhasne keď je zariadenie nabité (svetielko zhasne iba pri nabíjaní cez USB). Ak svieti obe farby, oba spôsoby nabíjania sú aktívne.

Vlastnosti:

  • Využíva slnečnú energiu na nabitie
  • Možnosť nabíjania powerbanku za pomoci slnečného žiarenia alebo cez USB
  • LED ukazovateľ kapacity powerbanku
  • Zaujímavý dizajn v tvare slnečnice
  • Jednoduché použitie

Technické parametre:

  • Kapacita powerbanku: Li-ion batéria 2500mAh
  • Výstup: 5V/1000mA
  • Doba nabíjania na jasnom svetle: 25h
  • Rozmery: 23 x 23 x 10 cm

Môže sa stať, že nie vždy bude možné plne nabiť Vaše zariadenie. Z dôvodu, že každé zariadenie vyžaduje iný výkon pre plné nabitie. Z rovnakého dôvodu nie je táto solárna nabíjačka vhodná pre všetky digitálne zariadenia. Skontrolujte si, prosím, najprv špecifické požiadavky digitálneho zariadenia a nabíjajte ho iba v prípade, že sa zhoduje s technickými údajmi solárne nabíjačky.

Pre nabitie vášho digitálneho zariadenia, použite USB kábel, ktorý Vám bol dodaný spolu s digitálnym zariadením, ktoré chcete nabíjať. Prepojte káblom digitálne zariadenia a solárnu nabíjačku. Pokiaľ prebieha nabíjanie, digitálne zariadenia samo zobrazí, že sa nabíja.

Parametre

Technické parametre

Výrobca XD Design
Výrobca XD Design
Kapacita powerbanku (mAh) 2500 mAh
Potrebujete poradiť od odborníka?