Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Nízkoteplotný sálavý panel ECOSUN 300 U+ 300 W biely

Nízkoteplotný sálavý panel ECOSUN 300 U+ 300 W biely

300 W sálavý panel pre stropnú a taktiež nástennú inštaláciu.
Produkt nie je dostupný
Výrobca: ECOSUN

Popis produktu

Nízkoteplotný sálavý panel ECOSUN 300 U+ 300 W biely

Konštrukčne je panel tvorený vykurovacou fóliou, elektroizolačnými fóliami zvyšujúcimi bezpečnosť výrobku a minerálnou izoláciou, ktorá zabraňuje nežiadúcim únikom tepla v zadnej stene panelu. Čelná stena panelu je vybavená jedinečnou povrchovou úpravou Gravelly Snow (jemné pieskovanie).

Táto kryštalická povrchová úprava výrazne zväčšuje sálavú plochu a vyznačuje sa najvyššou účinnosťou pri emisii žiarenia tepelnej energie.
Panel je vybavený tepelnou poistkou, preto je vhodný na horizontálnu inštaláciu na strop i vo vertikálnej polohe na stene. Zakončený je prívodným vodičom pre zapojenie do montážnej krabice, montážny stropný rám je súčasťou výrobku. Panely sú štandardne vo farbe bielej RAL 9016 (skladom) alebo hnedé (Balakryl UNI 0240).

UPOZORNENIE: Tento výrobok spadá do kategórie riadených ohrievačov. Podľa nariadenia komisie (EÚ) 2015/1188, týkajúca sa požiadaviek na Ekodizajn lokálnych ohrievačov, musí byť riadenie ohrievača regulované externým riadiacim zariadením (termostatom), ktoré nie je súčasťou výrobku a ktoré zodpovedá vyššie uvedenému nariadeniu.

Na výpočet potrebného výkonu panelov môžete použiť jednoduchý prepočet. Na 1m3 potrebuje približne 35 W. Teda pre miestnosť 10m3 odporúčame minimálne panel s výkonom 300W. Zároveň, pri voľbe výkonu a počte stropných panelov pre hlavné vykurovanie nezabudnite naskutočnosť, že väčší počet menších panelov rovnomernejšie pokryje plochu miestnosti a ide tak o výrazne komfortnejšie riešenie, ako keď je výkon sústredený do jedného alebo dvoch väčších panelov.

Parametre

  • Rozmery: 592x592x30mm
  • Hmostnosť: 6 Kg
  • Napájacie napätie: 230 V / 50 Hz
  • Krytie: IP 44

  Až 5 rokov záruka

Parametre

Technické parametre

Výrobca ECOSUN
Výrobca ECOSUN
Potrebujete poradiť od odborníka?

Na stiahnutie