Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Menič Victron Phoenix 48V 5000VA sinus

Menič Victron Phoenix 48V 5000VA sinus

Nízka vlastná spotreba naprázdno 6W.
Produkt nie je dostupný
Výrobca: Victron Energy

Popis produktu

Sínusový menič napätia Phoenix 48/5000 (48VDC na 230VAC)

Široký rozsah vstupného DC napätia 9,5 – 17V 19 – 33V 38 – 66V

Vysoká účinnosť až 94 / 95​% 

Veľmi nízka vlastná spotreba naprázdno - 6W.

Dostupná aj verzia pre 12 alebo 24V.

Záruka výrobcu na menič je 5 rokov!

  Prvotriedna technológia - SinusMax

Striedače malé výkonové rady s čisto sínusovým napätím boli vyvinuté pre profesionálne použitie a sú vhodné pre naozaj širokú škálu aplikácií. Kritériá zvolená pri vývoji týchto striedačov bola: vyvinúť striedače s naozaj čisto sínusovým výstupným napätím s optimálnou účinnosťou, ale bez veľkých kompromisov vo výkonnosti. Použitím hybridnej HF technológie je dosiahnutá vysoká kvalita striedačov v kompaktnom prevedení, nízka hmotnosť a schopnosť dodávať potrebný výkon bez problémov akémukoľvek druhu záťaže.

Unikátne vlastností pri použití tzv.SinusMax technológia je veľmi vysoký počiatočný záberový prúd. Bežná vysokofrekvenčné technológia neponúka také extrémne počiatočné záberové preťaženia. Striedače Phoenix Inverter, sú preto vhodné pre napájanie obtiažnych záťaží ako napr. kompresorov chladničiek, kompresorov a ventilátorov klimatizácií, striedavých elektromotorov všetkého druhu a podobných aplikácií.

  Počítačové rozhranie

Všetky modely sú vybavené RS-485 portom. Všetko, čo potrebujete pre pripojenie k počítaču je naša MK2 rozhranie (pozri príslušenstvo). Toto rozhranie sa stará o galvanické oddelenie medzi striedačom a počítačom, a prenášajú z RS-485na RS-232. RS-232 na USB kábel redukcia je tiež k dispozícii. Spoločne s VEConfigure softvér, je možné všetky parametre meničov prispôsobiť. Tozahrnuje výstupné napätie a frekvenciu, nad a podpätie nastavenie a programovanie relé. Toto relémůže byť napríklad použitý pre signál alarmu, alebo naštartovať generátora.

  Mikrospínače (DIP switches) pre výber úsporného režimu

Ak striedač pracuje v móde Power Saving / úsporný režim /, prúd naprázdno je znížený na 1 / 3jeho mien. hodnoty. V tomto prípade je striedač vypnutý pokiaľ nie je absorbovaný žiadny alebo malý výkon a zapína krátko každé 2 sek. Ak výstupný prúd prestúpi nastavenú hranicu, striedač začne normálne pracovať. Ak prúd klesne striedač sa opäť vypne. Funkcia zap.-vyp. možno nastaviť mikrospínačmi v rozmedzí 15W - 85W.

  Technické parametre

  • Trvalý výst. Výkon pri 25 ° C (VA): 5000VA
  • Trvalý činný výkon pri 25 ° C / 40 ° C (W): 4500/4000
  • Špičkový činný výkon (W): 10000
  • Hmotnosť (kg): 30
  • Rozmery v x š x h (mm): 444x328x240
  • Čistý sínus
  • Možnosť vzdialeného zapnutia / vypnutia
  • Široký rozsah pracovnej teploty: -40 ° C - 50 ° C
  • Ochrany proti preťaženiu, skratu, prehriatiu, podpätiu a prepätiu

  Na stiahnutie