Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Nabíjacia batéria GP ReCyko Pro Professional (AAA) balenie 6 ks

Výpredaj

Nabíjacia batéria GP ReCyko Pro Professional (AAA) balenie 6 ks

Nabíjateľná batéria mikrotužková (AAA), NiMH článok, 1500 nabíjacích cyklov, napätie až 1,2 V, 800 mAh.
Produkt nie je dostupný
Výrobca: GP batteries

Popis produktu

Nabíjacie batérie GP ReCyko Pro Professional (AAA) 6 ks


Mať po ruke nabité a spoľahlivé batérie presne vo chvíli, keď potrebujete. Dosiahnuť s nimi finančné úspory a ešte k tomu znížiť uhlíkovú stopu, ktorú za sebou ich používaním zanecháte. Znie to ako nedosiahnuteľná kombinácia požiadavkov. Nabíjacia batérie GP ReCyko, ale všetkým týmto prianiam s nadhľadom vyhovie.

Nová generácia batérií ReCyko, ktorá zahŕňa širokú škálu produktov pre bežné aj profesionálne použitie, totiž prináša ešte lepšiu výkonnosť a je šetrná k životnému prostrediu. V kombinácii so smart nabíjačkami ReCyko tak dosiahnete unikátny koncept nabíjania. Vďaka všetkým týmto výhodám šetríte s použitím batérií ReCyko ako prírodu, tak aj svoju peňaženku.

Vydržia nabité

Nabíjacie batérie GP ReCyko Pro sú vybavené technológiou EnergyLock, ktorá minimalizuje samovolné vybíjanie, ktoré je pri štandardných batériách celkom bežné. Tzv. LSD efekt (Low-Self-Discharge) zaistí, že sú batérie pripravené k okamžitému použitiu aj v prípade, keď od ich výroby uplynie dlhá doba. Pri skladovaní batérií ReCyko Pro pri izbovej teplote si udržia aj po piatich rokoch až 70 % energie a pri opätovnom nabití rýchlo dosiahnete plnú kapacity.


Nabíjajte do nekonečna

Životnosť nabíjacích batérií je vždy limitovaná určitým počtom nabíjacích cyklov. Batérie ReCyko Pro sú však prispôsobené náročným požiadavkam používateľov tak, aby ste sa na ne mohli vždy naplno spoľahnúť. Dokonce aj po viac ako 1 500 vybitiach a nabitiach si stále uchovávajú svoju pôvodnú kapacitu. To ich predurčuje pre časté používánie na niekoľko rokov.


Šetrné k životnému prostrediu

Ekológia hrá pri batériách ReCyko jednu z hlavných úloh. Viac ako 10 % materiálu je pri výrobe batérií použité z recyklovaných zdrojov, čo je v súčasnej dobe najvyšší podiel na trhu. A zároveň viac ako 94 % materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je opät recyklovateľných.

Výrobca nezabudol ani na krabičku a aj v tomto smere drží svoje prvenstvo. Balenie batérií je totiž ako prvé svojho druhu na svete vyrobené len z papiera – tak, aby bolo plne ekologické a recyklovateľné.

Batérie s minimálnou uhlíkovou stopou

Okrem toho, že sú batérie ReCyko plne spoľahlivé, vás poteší aj ich minimálna ekologická záťaž. Batérie GP ReCyko sú totiž vyrobené tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. Pri výrobe sú využívané už recyklované zdroje. Recyklovateľná je aj väčšina materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené. Spoločnosť GP naviac myslela aj na ekologické papierové balenia. Batérie GP sú tak skvelým výrobkom pre tých, ktorým na prírode záleží.


Parametre

 • Veľkosť batérie: AAA

 • Chemické zloženie: NiMH

 • Kategória/rada: ReCyko Pro

 • Možnosť nabíjania: áno

 • Kapacita     800 mAh

 • Napätie     1,2 V

 • Prevádzková teplota: -20 °C až +50 °C

 • Počet nabíjacích cyklov: viac ako 1 500

 • Hmotnosť: 14 g

 • Rozmer: 10,5 × 44,5 mm

 • Predajný obal: 6 ks, papierová krabička

Parametre

Technické parametre

Výrobca GP batteries
Výrobca GP batteries
Potrebujete poradiť od odborníka?

Na stiahnutie