Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

GP nabíjačka batérií Eco E411 + 4AA GP ReCyko 2000

GP nabíjačka batérií Eco E411 + 4AA GP ReCyko 2000

Inteligentná nabíjačka s microUSB vstupom na 4x AA/AAA batérie. Doba nabitia štyroch batérií do maximálnej kapacity je menej ako 8 hodín. Súčasťou balenia sú 4 ks GP ReCyko 2000mAh AA batérie.
Produkt nie je dostupný
Výrobca: GP batteries

Popis produktu

GP nabíjačka batérií Eco E411 + 4AA GP ReCyko 2000


Mať po ruke nabité a spoľahlivé batérie presne vo chvíli, keď potrebujete.

Nová generácia batérií ReCyko, ktorá zahŕňa širokú škálu produktov pre bežné aj profesionálne použitie, totiž prináša ešte lepšiu výkonnosť a je šetrná k životnému prostrediu.

V kombinácii so smart nabíjačkami ReCyko tak dosiahnete unikátny koncept nabíjania. Vďaka všetkým týmto výhodám šetríte s použitím batérií ReCyko ako prírodu, tak aj svoju peňaženku.

Batérie nabité za <8 hodín

Rýchle a bezpečné nabitie - to je základ, ktorý od nabíjacích batérií očakáva každý užívateľ. S nabíjačkou GP Economy dosiahnete maximálnej kapacity vašich nabíjacích batérií v prípade ich úplného vybitia už za menej ako 8 hodín.


Bezstarostné nabíjanie

Nabíjačka Economy je vybavená plne automatizovanou elektronikou, takže nabíjanie batérií už nemusíte nijako strážiť. Proces nabíjania si totiž riadi samostatne podľa aktuálnej potreby. Po dokončení nabíjania prechádza automaticky do fázy udržiavacieho nabíjania minimálnym prúdom. Vaša batérie si tak udrží vysokú kapacitu po mnoho rokov a v priebehu nabíjania sú vždy plne pod kontrolou, bez toho aby ste sa museli o čokoľvek starať. O aktuálnom stave nabíjania Vás navyše budú vždy zreteľne informovať LED indikátory nabíjačky.


Šetrné k životnému prostrediu

Ekológia hrá pri batériách ReCyko jednu z hlavných úloh. Viac ako 10 % materiálu je pri výrobe batérií použité z recyklovaných zdrojov, čo je v súčasnej dobe najvyšší podiel na trhu. A zároveň viac ako 94 % materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je opät recyklovateľných.

Výrobca nezabudol ani na krabičku a aj v tomto smere drží svoje prvenstvo. Balenie batérií je totiž ako prvé svojho druhu na svete vyrobené len z papiera – tak, aby bolo plne ekologické a recyklovateľné.

Batérie s minimálnou uhlíkovou stopou

Okrem toho, že sú batérie ReCyko plne spoľahlivé, vás poteší aj ich minimálna ekologická záťaž. Batérie GP ReCyko sú totiž vyrobené tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. Pri výrobe sú využívané už recyklované zdroje. Recyklovateľná je aj väčšina materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené. Spoločnosť GP naviac myslela aj na ekologické papierové balenia. Batérie GP sú tak skvelým výrobkom pre tých, ktorým na prírode záleží.

 
 

Parametre

  • Veľkosť batérií: AAA/AA

  • Chemické zloženie: NiMH

  • Kategória/rada: ReCyko 2000

  • Napájanie: USB 5 V/1 A

  • Nabijáci prúd: 300mA

  • Kapacita: 2000 mAh

  • Rozmer: 78 × 68 x 25 mm

  • Predajný obal: 1 ks, papierová krabička

Parametre

Technické parametre

Výrobca GP batteries
Výrobca GP batteries
Potrebujete poradiť od odborníka?