Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Systém úpravy vody IPP Iónová polarizácia 3/4 col závit

Doprava zdarma

Systém úpravy vody IPP Iónová polarizácia 3/4 col závit

3/4 colová verzia má ukončenú výrobu a v ponuke ostáva iba 1 colová verzia, ktorú je jednoducho možné montovať na 1/2 aj 3/4 col závit
Produkt nie je dostupný
Výrobca: two-eco

Popis produktu

Alternatíva: Zmäkčovač vody IPP Iónová polarizácia 1 colový závit 

IPP vďaka svojej konštrukcii a pretekajúcej vode vytvára energiu, ktorá zapríčiňuje excitáciu elektrónov, to znamená že časť elektrónov sa oddelí od jadra atómu, pevná pravidelná mriežka atómu sa zrúti do seba, zaguľatí sa, koloidy strácajú schopnosť usádzať sa. Tento jav vo vode pretrváva 48 hodín, to znamená že všade kde sa v priebehu tohto času voda dostane rozpúšťa staré usadeniny a novým nedovoľuje vzniknúť. Navyše máme doma zdroj ionizovanej, zdraviu prospešnej vody.  

Je to jednoducho rúra, ktorá rozbije vodný kameň, dodá vode vitalitu, zdravie, čistotu, šetrí vašu peňaženku, spotrebiče, prírodu. Pracuje bez obsluhy a údržby, bez použitia el. prúdu a bez chémie. Voda si zachováva všetky výživné látky vrátane minerálov

  Zabudnite na vodný kameň 

90% domácností má starosti s vodným kameňom. IPP vaše problémy vyrieši. Odstráni usadeniny v rúrach, zariadeniach i spotrebičoch a novému vodnému kameňu nedá šancu vzniknúť.

Garancia vrátenia peňazí: V prípade nespokojnosti môže zákazník bez udania dôvodu do 5 mesiacov IPP vrátiť a my mu vrátime peniaze.

  IPP vám ušetrí

 • Starosti s vodným kameňom
 • Peniaze (čistiace prostriedky, energia, údržba)
 • Spotrebiče a zariadenia
 • Silu (už nemusíte domov nosiť balíky plastovych fliaš)
 • Životné prostredie

  Výhody pri používaní IPP 

 • Každú vodu vylepší.
 • Zabraňuje tvorbe vodného kameňa a starý odstráni.
 • Ochraňuje spotrebiče, zlepšuje ich výkon a predlžuje ich životnosť.
 • Šetrí peniaze, za chémiu, energiu.
 • Veľká úspora najme pri vykurovacích a chladiarenských systémoch.
 • Chráni životné prostredie. (obmedzuje používanie chémie)
 • Zbaví plastových fliaš.
 • Voda je chutnejšia a dlhšie si zachová čerstvosť.
 • Pri chove dobytka sa dosiahla až 50% úspora na liekoch. (hlavne traviaci a vylučovací trakt).
 • Voda prechodom cez IPP je zdraviu prospešná.

  Jedine čistá voda je zdravá

IPP premení vodu z kohútika doslova na životabudič. Ochutnáte a ucítite novú vitalitu. Vaša voda sa stane vysoko kvalitná: zdravá, čerstvá, energetická. Ako to? Upravená voda totiž lepšie a ľahšie preniká do buniek vášho tela. A preto získate viac energie. IPP tiež vodu ionizuje a tým mierne zvyšuje jej pH.

  Dôkaz vitality zdravej vody

Zalievajte jednu rastlinu zdravou vodou upravenú systémom IPP. Uvidíte, ako sa bude mať k svetu. Porastie rýchlejšie než ostatné. A váš trávnik? Skúste a uvidíte. Upravenú vodu môžete dávať aj domácim maznáčikom. Zdravá voda z IPP je teda vhodná nielen na pitie, ale aj na varenie a polievanie.

  Ekoologická úprava vody z vodovodu

Obyčajnú vodu ionizujeme polarizujeme. Vďaka týmto úpravám vám potečie voda z vodovodu, ktorá je vysoko kvalitná. Vodu, ktorá má ideálnu kombináciu tvrdej vody s vlastnosťami mäkkej. Vodu, ktorá navyše odstráni vodný kameň a novému nedovolí vzniknúť. Bez použitia chémie.

Systém úpravy vody IPP je založený čisto na báze fyzikálnych zákonitostí. Navrhol ho slovák Ladislav Jurec, inovátor a výskumník. Certifikovaný systém úpravy vody IPP je vyrobený na Slovensku.

  Len samé výhody

IPP pracuje bez obsluhy, bez údržby, bez použitia el. prúdu a bez chémie. Voda si zachováva všetky výživné látky vrátane minerálov, avšak tieto vďaka IPP strácajú schopnosť usádzať sa. IPP taktiež upravuje pH na hodnoty 7,3-7,4, čo je pH ľudskej krvi a teda ideálne pre ľudský imunitný systém.

  Možnosť inštalácie IPP pre celú bytovku! Úžitok z toho budú mať všetci a je to ekonomicky výhodnejšie. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať: info@ecoprodukt.sk

Unikátny systém úpravy vody IPP vás zbaví vodného kameňa a korózie. Pri neveľkej investícii do IPP ušetríte peniaze za čistiace prostriedky, za energiu, za údržbu a za spotrebiče. A ochránite životné prostredie.

  Životnosť

Jedno z najstarších IPP je vo Vyšných Ružbachoch (vid.referencie) a to od r. 1999. V IPP sa nič neopotrebováva ani nekoroduje takže pokiaľ sa fyzicky nepoškodí tak je jeho životnosť minimálne 10 až 15 rokov. Reálne to môže byť aj 20 a viac rokov. Ťažko to odhadnúť, keďže IPP tak dlho na trhu ešte nie je.

  Montáž

IPP má dĺžku 30 cm. Montáž je veľmi jednoduchá zvládne ju aj šikovný domáci kutil. IPP je ukončené klasickým vodárenským závitom. Potrebujete dve šroubenia (col. alebo 3/4) teflonovú tesniacu pásku, jemne dotiahnuť hasákom. Inštalácia je za 30 minút hotová.

  Na stiahnutie

Parametre

Technické parametre

Výrobca two-eco
Výrobca two-eco
Potrebujete poradiť od odborníka?