Sme eco produkt


odborníci na slnečnú energiu,
teda fotovoltiku a Off-Grid riešenia

clientRozumieme solárnej energii a prezradíme vám, ako s ňou dokážete ušetriť.


Už od roku 2010 sa pohybujeme vo svete inovatívnych technológii, ktoré riešia problém elektrického pripojenia mimo elektrickej siete - off grid.clientBaví nás hľadať inovatívne riešenia, ktoré našim zákazníkom ušetria čas aj peniaze.

Našim cieľom je pomáhať šetriť energiu, pretože ako prax ukazuje úspora nevyrobenej energie je ešte efektívejšia, ako vyrobená energia. To znamená, že pomáhame ľuďom napájať a dobíjať mobil, notebook, fotoaparát, žiarovky, chladničku, ohradník, čerpadlo, kamery, wifi router a ďalšie spotrebiče pre zaistenie komfortu mimo elektrickej siete.

clientNa slovenský aj český trh prinášame technológie využívajúce alternatívne zdroje energie.

Široká ponuka obsahuje aj solárne nabíjačky, solárne panely, solárne ostrovné systémy, solárne zavlažovacie systémy, solárne fontány, solárne svietidlá, solárne baterky a dokonca aj elektromobil a iné produkty pre rybárov, poľovníkov či turistov a v neposlednom rade záhradkárov .


Chceš sa stať súčasťou nášho tímu?

Pozri si aktuálne voľné pozície:

 

 

Naša vízia


Od roku 2010 rozvíjame našu víziu pomáhať našim zákazníkom šetriť čas aj peniaze prostredníctvom využívania solárnej energie. Naše produktové portfólio obsahujúce solárne svietidlá, solárne baterky, panely či nabíjačky sa rozšírilo o v súčasnosti náš core business, ktorým sú celé fotovoltické zostavy pre vašu domácnosť, firmu, ale dokonca aj auto, loď alebo karavan.

Z online shopu sme sa rozšírili aj do offlinu. Naši kolegovia navštevujú vaše domácnosti, aby vám nainštalovali a spojazdnili solárne systémy, ďalší kolegovia sa starajú o administratívnu a legalizačnú časť celého procesu.

Nasadli sme na vlak, ktorý sa v súčasnosti rozbieha závratnou rýchlosťou. Rovnako rýchlo sa rozrastá aj náš tím, priestory a procesy. Tento rok nám boli naše pôvodné priestory v Bojniciach už pritesné a tak sme sa usadili v nových väčších a účelnejších priestoroch v Prievidzi. Našich kolegov a spolupracovníkov však nájdete po celom Slovensku.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Aktuálne sa blížime k 100-vke kolegýň, kolegov a ďalších spolupracovníkov, s ktorými sa snažíme držať pevne obraty nášho rýchleho rastu. Nie vždy je to jednoduché. Hlavne posledné mesiace roku 2022 boli v znamení uvádzania nových produktov z oblasti solárnych systémov, presiahnutia obratu 10.000.000 € a s tým aj nadväzujúce zastabilizovanie všetkých procesov a zdrojov.

Môžeme sa však spoľahnúť na skvelý tím ľudí, ktorí sú ECO PRODUKT telom aj dušou už niekoľko rokov. Práve tí tvoria kostru nášho tímu a s radosťou odovzdávajú svoje vedomosti novým členom, ktorí sa stali našimi kolegami a kolegyňami len nedávno.

Stali sme sa plnohodnotnou strednou firmou, ktorá sa teraz profesionalizuje. To, čo sme predtým robili so živelným nadšením, teraz preverujeme skúsenými odborníkmi z rôznych odborov a pripravujeme sa na ďalší rast. Nadšenie nám zostalo. Len do kvality celého procesu investujeme viac ako predtým. Stále platí a dúfame, že vždy bude, že ostávame verný našej kultúre. Udržujeme si veľkú otvorenosť, rešpektujeme sa navzájom. Keď vidíme, že dochádza k odklonu od našich hodnôt a kultúry, povieme to od srdca. Každý má u nás právo ako aj povinnosť byť vypočutý a hlas každého má cenu.

Aj keď je súčasný trh práce tiež veľmi dynamický a firmy pociťujú nedostatok kandidátov a kandidátok vo všeobecnosti, my sa snažíme aj naďalej hľadať  ľudí, ktorí sadnú do našej kultúry.

 Sme mladá slovenská firma s ambíciou byť lídrom v oblasti fotovoltiky a off grid a ľuďmi, ktorí chcú túto ambíciu naplniť. Teraz je správna chvíľa sa k nám pridať. Je to jazda, ale nikto z nás nepochybuje, že to dokážeme.

Odoo • Text and Image

Prečo práve my?

Zoznámte sa s bližšie hodnotami, ktoré chceme spoločne rozvíjať:

Zákazníkovi doručujeme WOW


Zákazníkovi doručujeme viac, ako by čakal. Pri komunikácii sa uisťujeme, že zákazník dostal to, čo potreboval a je spokojný. Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste.

  

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Sme zodpovední vlastníci svojich úloh

Sme pedantní, doťahujeme veci do konca a nevyhýbame sa zodpovednosti. Veme si určiť prioritu a splniť ju dokonca.


Sme profesionálni, odborní a aktuálni


Zákazníkovi doručujeme viac, ako by čakal. Pri komunikácii sa uisťujeme, že zákazník dostal to, čo potreboval a je spokojný. Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste.

  

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Experimentujeme, inovujeme a vzdelávame sa

Priemernosť nám nestačí, prínašame viac ako konkurencia. Odstraňujeme procesy ktoré neprinášajú pridanú hodnotu pre zákazníka. Zlepšujeme produkty a služby tak aby si ich zákazník chcel kúpiť a stále hľadáme nové inovatívne riešenia zákazníkom.Sme slušní a pokorní , máme otvorenú myseľ


Vytvárame pracovný priestor v ktorom je radosť byť. Správame sa slušne, s pokorou a nepovyšujeme sa nad kolegov a zákazníkov.

Vieme byť empatickí a pochopiť názor a pohľad druhej strany. Správame sa k druhým tak ako chceme aby sa oni správali k nám. Vážime si prácu každého kolegu a jeho čas strávený nad ňou.


  

Odoo • Text and Image

Chceš sa stať súčasťou nášho teamu?

Aktuálne voľné pozície nájdete po kliknutí: