Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Ostrovné meniče (Off-Grid) - Výrobca: AZTraders , Výrobca: Aguaflux , Výrobca: Allpowers , Výrobca: CEL Šumperk , Výrobca: CROSSIO , Výrobca: Ecoprodukt , Výrobca: Esotec , Výrobca: Flir , Výrobca: Fothermo , Výrobca: GoodWe , Výrobca: Hihippo , Výrobca: Irrigatia , Výrobca: J.K.Schrauben , Výrobca: MAXX , Výrobca: Narada , Výrobca: Pulse Eco , Výrobca: Radflek , Výrobca: Ruuvi , Výrobca: Schrack , Výrobca: Seek Thermal , Výrobca: Solar controls , Výrobca: SolarCentre , Výrobca: Vapol , Typ strechy: Ploché strechy

Meniče (off-grid) predstavuje jednu z najdôležitejších technologických oblastí v oblasti obnoviteľných zdrojov energie a samostatnej energetiky. Meniče majú kľúčovú úlohu pri transformácii a optimalizácii energie zo solárnych panelov, veterných turbín, a ďalších decentralizovaných energetických zdrojov pre nezávislé energetické systémy mimo hlavnej elektrickej siete.

Meniče (off-grid) sú špičkové zariadenia, ktoré umožňujú efektívne prevádzku a správu off-grid systémov. Ich hlavným cieľom je zabezpečiť, aby sa výroba a spotreba elektrickej energie v týchto systémoch čo najlepšie zhodovali. Tieto zariadenia dokážu konvertovať striedavý prúd (AC) na stejnosmerný prúd (DC) a naopak, čo umožňuje ukladať nadbytočnú energiu do batérií a následne ju používať, keď je to potrebné.

Meniče (off-grid) majú široké uplatnenie vo viacerých odvetviach, vrátane rezidenčných domov, komerčných budov, vzdialených lokalít a dokonca aj v oblastiach humanitárnej pomoci. Ich vývoj a inovácie sa sústredia na zlepšenie účinnosti, spoľahlivosti a trvanlivosti týchto zariadení, aby mohli čo najlepšie využívať obnoviteľné zdroje energie.

Táto kategória predstavuje kľúčový prvok pre budúcnosť energetiky a trvalo udržateľného vývoja, keďže pomáha ľuďom na celom svete získavať prístup k spoľahlivej elektrickej energii mimo tradičných elektrických sietí. Meniče (off-grid) sú motívované snahou dosiahnuť energetickú nezávislosť a znížiť negatívny vplyv na životné prostredie, čím posúvajú svet k trvalej udržateľnosti v oblasti energetiky.

Victron EnergyVictron EnergyEpeverEpeverPríslušenstvoPríslušenstvo
1 - 24 z 52 produktov
TOP
Najlacnejšie
Najdrahšie