Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Prečo sme iní?

Už viac ako desaťročie sa venujeme fotovoltike, čo nám umožnilo nazbierať cenné skúsenosti a odborné znalosti.

Za ten čas sme získali dôveru viac ako 40 000 zákazníkov na Slovensku a v Českej republike, ale aj v krajinách Nemecko, Rakúsko a Švajčiarsko.

Nevznikli sme včera a nekončíme zajtra.

Kompletné služby od A po Z

Naša firma Vám poskytne komplexnú službu, ktorá zahŕňa nielen odborný návrh a predaj, ale aj kompletnú inštaláciu a vybavenie za vás všetkých administratívnych úkonov, vrátane legalizácie a získavania dotácií.

13 rokov skúseností

Už viac ako desaťročie sa venujeme fotovoltike a zeleným riešeniam, čo nám umožnilo nazbierať cenné skúsenosti a odborné znalosti. V každom našom riešení tak získavate niektorú z našich dlhoročných skúseností.

Rozsiahle skladové zásoby

Vďaka nášmu e-shopu s bohatým výberom produktov, ktoré sú ihneď dostupné z našich mimoriadne veľkých skladových zásob. To znamená, že si môžete byť istí rýchlym doručením a dostupnosťou tovaru.

Vývoj vlastných riešení

Okrem predaja kvalitných produktov od overených výrobcov, vyvíjame a inovujeme vlastné fotovoltaické riešenia. Naši zákazníci majú tak možnosť siahnuť napríklad po predpripravených systémoch, ktoré sú výsledkom našich skúseností a znalostí.

Návrh a doživotná podpora

Zákaznícky servis je pre nás kľúčový a sme pripravení pomôcť Vám kedykoľvek počas životnosti systému. Okrem odborných predajcov disponujeme aj špeciálnym popredajným oddelením, ktoré preberá starostlivosť o vás po inštalácií systému.

Viac ako 100 profesionálov

Náš tím tvorí viac ako 100 profesionálov a zároveň nadšencov, ktorí sú pripravení poskytnúť Vám odborné poradenstvo a podporu na každom kroku - od výberu systému, cez inštaláciu, až po jeho dlhodobé využívanie. Neustále vzdelávanie je pre nás samozrejmosť.

S radosťou sa delíme o naše skúsenosti v našom showroome či v on-line priestore.

Nájdete nás

ECO PRODUKT s .r.o., Priemyselná 2, 971 01 Prievidza