Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Darček pre chatára

Je na chate v lete, v zime, či prší alebo svieti slnko? Poďte sa pozrieť na praktické darčeky pre vášnivého chatára, ktoré mu pomôžu vyriešiť jeho dennodenné chatárske problémy.

Solárne rádio s MP3 prehrávačom 


Pre spríjemnenie chvíľ mu môžete venovať napríklad solárne rádio s MP3 prehrávačom. Je možné nabíjať ho cez externý solárny panel, a tak si ho zo sebou môže vziať aj do odľahlejších častí pozemku, kde nie je natiahnutá elektrina.

Spoľahlivo na ňom chytí všetky FM stanice, no vďaka USB portu si bude môcť pustiť aj svoj výber obľúbených pesničiek.

Solárne svetlá pre spoľahlivé osvetlenie 


Spoľahlivé pripojenie na elektrinu a stabilné svetlo sú najčastejšími problémami pre chatára. Nie sú však neriešiteľné.

Dajte mu možnosť posvietiť si na príjazdovú cestu, vstup do chaty či altánok s posedením. Riešením sú solárne lampy so senzorom pohybu, ktoré sa rozsvietia vždy, keď ich chatár bude práve potrebovať. Svietia vďaka slnečnej energii, a tak nepotrebujú pripojenie na elektrinu. Majú aj bezpečnostný charakter, pretože vďaka senzoru pohybu môžu vyplašiť zlodejov, poprípade upozorniť na prítomnosť lesnej zvery.

Solárne svietidlá pre vás máme v dvoch verziách – ako väčšie pouličné solárne svetlo, ktorým osvetlíte napríklad príjazdovú cestu, ale aj ako menšie solárne senzorové svetlo, ktoré je vhodné napríklad nad vstup do chaty. Obidve solárne svetlá sú funkčné, ekologické, bezúdržbové a vhodné všade tam, kde nie je možnosť pripojenia do elektrickej siete.

Solárny ostrovný systém napojí celú chatu 


Pokiaľ hľadáte darček, ktorý by vyriešil problém napojenia na elektrinu pre celú chatu, prekvapte svojho chatára vlastným solárnym ostrovným systémom Longi. V závislosti od ročného obdobia dokáže vyrobiť 460 – 1660 Wh za deň a napojiť tak na elektrinu celú chatu.

Pokiaľ by ste chceli solárny panel prispôsobiť na vaše špeciálne požiadavky, neváhajte ešte pred objednávkou kontaktovať našich technikov, ktorí pre vás navrhnú ideálne riešenie.

1 - 9 z 9 produktov
TOP
Najlacnejšie
Najdrahšie