O nás

Odoo • Text and Image

O spoločnosti

Sme Ecoprodukt.

Tím ľudí, ktorých baví hľadať inovatívne riešenia, ktoré našim zákazníkom ušetria čas aj peniaze.

Rozumieme solárnej energii a prezradíme vám, ako s ňou dokážete ušetriť.

Spokojný zákazník je pre nás najväčšia motivácia. 

Naša firma disponuje skladom, v ktorom sa nachádzajú stovky produktov, ktoré sú denne pripravené na expedíciu pre našich zákazníkov.

Úzkou spoluprácou s prepravnými a kuriérskymi spoločnosťami dokážeme v pomerne krátkom čase doručiť našim zákazníkom objednaný tovar v rámci celého Slovenska, ale aj Českej republiky

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

S čím vám pomôžeme

Už od roku 2010 sa pohybujeme vo svete inovatívnych technológii, ktoré riešia problém elektrického pripojenia mimo elektrickej siete - off grid.

Našim cieľom je pomáhať šetriť energiu, pretože ako prax ukazuje úspora nevyrobenej energie je ešte efektívejšia, ako vyrobená energia.

Sme odborníci na slnečnú energiu, čiže fotovoltiku a off grid.

To znamená, že pomáhame ľuďom napájať a dobíjať mobil, notebook, fotoaparát, žiarovky, chladničku, ohradník, čerpadlo, kamery, wifi router a ďalšie spotrebiče pre zaistenie komfortu mimo elektrickej siete.

Naša špecializácia fotovoltika a off grid

Off grid je samostatná disciplína.

Každé riešenie je autonómne a individuálne navrhnuté pre konkrétnu situáciu u klienta. To si vyžaduje aby sme solárne komponenty dobre poznali, testovali a vylepšovali.

Neodmysliteľnou súčasťou sú každoročné návštevy školení, workshopov a konferencí za účelom vzdelávania sa a sledovania aktuálnych trendov.

Pravidelne publikujeme články a recenzie a prinášame tipy a inšpirácie pre ľudí, ktorý chcú žiť čiastočne, alebo úplne nezávisle na inžinierskych sieťach.

Odoo • Text and Image
Odoo • Image and Text

Solárne technológie, ktoré máme v sortimente

Na slovenský aj český trh prinášame technológie využívajúce alternatívne zdroje energie.

Široká ponuka obsahuje aj solárne nabíjačky, solárne panely, solárne ostrovné systémy, solárne zavlažovacie systémy, solárne fontány, solárne svietidlá, solárne baterky a dokonca aj elektromobil a iné produkty pre rybárov, poľovníkov či turistov a v neposlednom rade záhradkárov .

Rovnako ako využívanie obnoviteľných zdrojov energie sú pre nás dôležité aj bežné energie a ich efektívne využívanie. Preto prinášame radu produktov ktoré pomáhajú riešiť šetrenie vody,  šetrenie tepla, šetrenie elektrickej energie a celkovo ako ušetriť v domácnosti.

Vďaka zdanlivo jednoduchým zariadeniam môžu zákazníci dosiahnuť veľké úspory a zároveň prispievať k dlhodobej udržateľnosti životného prostredia.

Spolupracujeme výhradne so zodpovednými dodávateľmi renomovaných značiek úspešných v Európe, často aj v celom svete.

Jednotlivé produkty spĺňajú príslušné technické požiadavky, certifikácie bezpečnosti, recyklačné poplatky, environmentálne nezávadnosti, či energetickej efektivity.

Maloobchod - koneční spotrebitelia


Pripravujeme riešenia a poradenstvo pre záhradkárov, chatárov, turistov, karavanistov, rybárov, poľovníkov, cestovateľov, ale v neposlednom rade aj ľuďom, ktorí sa snažia šetriť energiu v domácnosti či vo svojej firme. Využitie slnečnej energie je možné aplikovať kamkoľvek a to bez kopania, sekania a ďalších faktúr za energiu

Odoo • Text and Image