Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Snímač vlhkosti pôdy Kemo M173

Snímač vlhkosti pôdy Kemo M173

Snímač vlhkosti pôdy sníma hladinu vlhkosti v pôde a zopne relé pre zapnutie napr. závlahy v prípade, že je pôda suchá. Ak sa pôda dostatočne zavlaží, snímač vypne relé
Produkt nie je dostupný
Výrobca: Kemo

Popis produktu

Snímač vlhkosti pôdy Kemo M173

Sníma hladinu vlhkosti v pôde a zopne relé pre zapnutie napr. závlahy v prípade, že je pôda suchá. Ak sa pôda dostatočne zavlaží, snímač vypne relé.

Snímaciu časť je potrebné zatlačiť v požadovanej hĺbke do zeme. Dĺžka kábla medzi snímacou časťou a ovládacou jednotkou sú 2 metre. Dĺžku si viete ešte predĺžiť štandardným dvojpólovým káblom až do vzdialenosti 20m.

Zariadenie je napájané 12V DC adaptérom. Ak potrebujete zavlažovanie spúšťať len v určitých časových intervaloch, je potrebné napojiť pred zdroj napájania snímača ešte časovač, ktorý povolí napájanie tohto snímača v určitom čase.

Pripojené čerpadlo je v prípade suchej pôdy spúšťane na 18-30 minút. Ak je pôda dostatočne zavlažená, nasleduje 18-30 minút pauza a potom vykoná nové meranie vlhkosti. Tento cyklus pokračuje neustalé dookola až kým neodpojíte snímač od napájania.

  Technické parametre:

  • Prevádzkové napätie: 12V DC (130mA adaptér s 3,5mm jackom)
  • Kontrolky: 3 LED-ky, zapnuté-vypnuté-pauza
  • Prepínanie: relé kontakt, max. 3A (do 25V DC alebo 230V AC)
  • Rozmery snímača: priemer 30mm x 64 dĺžka + 2 kovové piny s rozmermi 4x40mm
  • Rozmery ovládacej jednotky: 72 x 50 x 28mm

Parametre

Technické parametre

Výrobca Kemo
Výrobca Kemo
Potrebujete poradiť od odborníka?

Na stiahnutie