Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Menič / nabíjač Victron EasyPlus C 12V 1600VA/70A-16A

Doprava zdarma

Menič / nabíjač Victron EasyPlus C 12V 1600VA/70A-16A

EasyPlus C je obdobou meniča / nabíjača MultiPlus C 12V/1600VA/70A-16A. Navyše má istenie na AC vstupe a štyri samostatné AC výstupy s prúdovou ochranou a samostatnými ističmi ..
Produkt nie je dostupný
Výrobca: Victron Energy

Popis produktu

Menič / nabíjač Victron Easyplus C 12V 1600VA sínusový 

Multifunkčný EasyPlus je výkonný DC-AC striedač / invertor / s čisto sínusovým výstupným napätím, so sofistikovanou adaptívnou nabíjačkou batérie a ultra rýchlym prepínačom slučky napájania / bypassu /.

Striedač je umiestnený v hliníkovom kompaktnom kryte.

  Unikátne vlastnosti funkcie PowerAssist

EasyPlus zamedzí preťaženiu výkonovo obmedzeného striedavého / AC / zdroja prúdu, napríklad ak máte nižší vstupný istič alebo nižší výkon zabudovaného meniča. Ak by malo dôjsť k preťaženiu tohto zdroja prúdu, bude v prvom rade automaticky znížený nabíjací prúd batérie. V druhom rade potom dochádza k posilneniu výstupného výkonu výkonom odoberaným z batérie alebo verejnej siete.

Zariadenie teda dokáže na výstupe kombinovať menovitý výkon meniča s menovitým výkonom záložnej linky, čo je vhodné obzvlášť v ostrovných elektrárňach.
V kombinácii s možnosťou čisto ostrovnej prevádzky až do určitej úrovne výkonu možno PowerAssist výborne využiť pre plynulý prechod z ostrovného, ​​cez kombinovaný až po sieťovú prevádzku bez prerušenia chodu spotrebičov.

  Virtuálne neobmedzený zdroj elektrickej energie vďaka možnosti paralelného zapojenia

Až 6 striedačov radu EasyPlus môže pracovať v paralelnom zapojení s celkovým výkonom až 7,8kW / 9,6 kVA a nabíjaciou kapacitou až 420A. 

  Štyri etapy nabíjania adaptívne nabíjačkou a dvoma výstupmi pre nabíjanie batérie

Hlavný výstup poskytuje výkonné nabíjanie akumulátorov prostredníctvom systému "adaptívneho nabíjania". Softvér riadi trojstupňový automatický proces dobíjania tak, aby vyhovoval stavu batérie, a pridáva štvrtú fázu dobíjania, udržiavacie nabíjanie.

Okrem tohto, EasyPlus môže nabíjať druhú batériu pomocou nezávislého výstupu dobíjania určeného napr. pre štartovacie batérie generátora.

  Neprerušená dodávka striedavého / AC / prúdu

V prípade výpadku alebo poruchy napájacej siete, alebo pri odpojení miestneho napájania alebo záložného generátora, striedač v EasyPlus je automaticky aktivovaný a okamžite preberá dodávku energie do pripojenej záťaže.

Toto nastáva tak rýchlo / menej ako 20 ms. /, že počítače alebo iné elektronické prístroje pokračujú v činnosti bez prerušenia.

Pre nastavenie parametrov a pre zobrazenie aktuálneho stavu jednotky sa používa PC komunikačné rozhranie MK2-USB.

  Technické parametre

  • Napätie: 12V DC
  • Nabíjací prúd max. 70A
  • Rozmery: 510 x 214 x 110 mm
  • Hmotnosť (kg): 11,7
  • Napájanie: 230V AC
  • Výkon (W): 1300W
  • Špičkový výkon (W): 3000W

  Na stiahnutie

Na stiahnutie