Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Fľaša Eco Bottle Kids Top Holiday Fairy 400ml

Štýlová a stopercentne zdravotne nezávadná fľaša. Je 100% recyklovateľná, je veľmi ľahká a praktická, neobsahujú bisfenol A (BPA), ftaláty, BADGE, BFDGE, NOGE.
Produkt nie je dostupný
Výrobca: Eco Bottle

Popis produktu

Eco BottleŠtýlová a stopercentne zdravotne nezávadná fľaša.

  Vlastnosti:
• Tieto fľaše EcoBottle majú unikátny dizajn v limitovaných edíciách
• Sú 100% recyklovateľné
• Sú veľmi ľahké a praktické
• Neobsahujú bisfenol A (BPA), ftaláty, BADGE, BFDGE, NOGE 

  Fľaše EcoBottle sú skvelou náhradou za plastové fľaše, ktoré mnohokrát obsahujú bisfenol A (BPA) - nebezpečnú chemickú látku, ktorá sa z bežných fliaš uvoľňuje do tekutín. Fľaše sú vyrobené z 99,5% hliníka (z jedného kusu) a vo vnútri sú opatrené špeciálnou vnútornou vrstvou polymérneho práškového laku (Made in Switzerland), ktorý neobsahuje žiadne ftaláty, bisfenol A (BPA), BADGE, BFDGE, NOGE, ani iné nebezpečné chemické látky. Špeciálna vrstva zaisťuje, že chuť a vôňa nápoja ostáva dokonale zachovaná i po veľmi dlhom používaní fľaše. Sú úplne inertné, vhodné aj pre kyslé nápoje a do vody neuvoľňujú žiadne nebezpečné chemické látky.

Sú vysoko odolné voči chemickému a mechanickému poškodeniu. Ak aj dôjde k preliačinám alebo deformácii fľaše, tak vnútorná vrstva ostáva nepoškodená a fľašu je možné ďalej používať. Vnútorná vrstva fľaše je vyrábaná pri teplote 210°C a je elastická. Vďaka tomuto sa neolupuje a nepoškriabe ani pri dlhodobom používaní.

 Fľaše majú veľký otvor s priemerom 41mm, ktorý zaisťuje komfortné pitie z fľaše, jednoduché čistenie a možnosť používania ľadu. Rýchlo uzatvárací systém s trojitou ochranou - stačí len 1/4 otočenia závitu a fľaša je uzavretá. Uzávery obsahujú špeciálne tesnenia, ktoré zaisťujú, že viečko dokonalé tesní. Uzávery sú vyrobené z bezpečného polypropylénu pre potravinárske účely. Tesniace krúžky sú vyrobené z neškodného termoplastického elastoméru TPE. Oba materiály sú zdravotne nezávadné a neobsahujú žiadne nebezpečné chemické látky. Všetky časti výrobku sú výrobcom dôkladne testované v nezávislom laboratóriu pre zdravotnú nezávadnosť.

 Do fľaše môžete naliať akékoľvek nápoje. Je vhodná aj pre kyslé a šumivé nápoje. Pozor na horúce nápoje (riskujete popálenie). Najvyššia odporúčaná teplota je 40°C. Fľašu nevkladajte do mrazničky (rozpína ​​sa a mohla by prasknúť). Chladenie fľaše je povolené. Možno ich umývať v umývačke riadu, ale pre dlhšiu životnosť potlače sa odporúča ich umývať ručne. Nepoužívajte ostré predmety, ktoré by mohli špeciálnu vrstvu poškodiť.

  Špecifikácie:

  • Hliníková konštrukcia (99,5%)
  • Špeciálna zdravotne nezávadná vnútorná vrstva,
  • Uzáver: Detský s náustkom, klobúčikom a slamkou (KidsTop), slamka je odpojiteľná a možno ju čistiť, priemer 41mm,
  • Objem: 400ml
  • Hmotnosť: 140g
  • Rozmer: 6,6 x 20,5 cm

Parametre

Technické parametre

Výrobca Eco Bottle
Výrobca Eco Bottle
Váha vr. balenia 0.2 kg
Potrebujete poradiť od odborníka?