Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Regulačný set Watts WS-1

Doprava zdarma

Regulačný set Watts WS-1

Set bezdrôtového izbového termostatu V22 a silovej spínacej jednotky V23
Produkt nie je dostupný
Výrobca: FENIX

Popis produktu

Regulační set Watts WS-1

Regulačný set pre riadenie elektrického vykurovania - podlahového, stropného, ​​sálavých panelov, konvektorov alebo vykurovacích rebríkov. Vhodný napr. Pre dodatočnú inštaláciu regulácie bez nutnosti stavebných zásahov do konštrukcií. Set obsahuje termostat Watts V22 s týždenným programom a prijímač Watts V23. Termostat V22 spína pripojený ohrievač cez prijímač V23. Ak sú v miestnosti ďalšie ohrievače alebo podlahové / stropné vykurovanie, je možné k setu WS1 dokúpiť samostatne ďalšie (max. 3) prijímače Watts V23 / V25.

Parametre V22: režim Comfort, ECO, Stop, Protimrazová ochrana, Dovolenka, Týždenný program. Umiestnenie na stenu alebo voľne na stojan (napájanie 2x AAA 1,5V), krytie IP30, záloha programu v EEPROM pamäti (10 rokov), obojsmerná bezdrôtová komunikácia 868 MHz, zobrazenie nastavenej / skutočnej teploty, snímanie teploty priestoru vnútorným snímačom (možné pripojiť podlahovú sondu, priestorové snímač je tým ale vyradené z činosti).

Parametre V23: umiestnenie na inštalačnú krabicu KU 68, spínací kontakt 16 A, 230V / 50Hz, krytie IP20 (v balení doplnkový kryt pre IP21), možnosť pripojenia podlahovej sondy (nie je súčasťou balenia), prevádzkový stav signalizovaný LED.

  Parametre  

Napájanie: 230V / 2x 1,5V
Krytie: IP 20/21/30 
Umiestnenie: Inštalačné krabice KU 68 / na stenu alebo voľne na stojančeku  
Trieda izolácie: II. 
Spínací prúd: 16A 
Priestorové čidlo: 5-35°C
Kabelové čidlo: 10 kΩ pri 25°C 
Kontrolka chodu: LED / Displey
Vypínač: SW 
Hmotnosť: 500g

  Na stiahnutie : 

 

Parametre

Technické parametre

Výrobca FENIX
Výrobca FENIX
Potrebujete poradiť od odborníka?