Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Zavlažovací časovač reagujúci na počasie

Zavlažovací časovač reagujúci na počasie

Zavlažovací časovač reagujúci na počasie
Produkt nie je dostupný
Výrobca: Irrigatia

Popis produktu

Zavlažovací časovač reagujúci na počasie

Zavlažovací časovač reagujúci na počasie funguje ako bežný časovač s tým rozdielom, že namiesto zalievania v rovnakom čase a rovnakým množstvom každý deň, solárny panel zmeria slnečné svetlo a upraví čas zalievania podľa poveternostných podmienok - viac slnka = viac vody

V predvolenom nastavení časovač zavlažuje v 3 hodinových intervaloch po celý deň, ale môže byť naprogramovaný na zavlažovanie každých 1,2,3,4 alebo 5 hodín alebo pri východe alebo západe slnka. Taktiež je možné upraviť účinnosť slnečného žiarenia a funkcia nudge vám umožňuje zvýšiť / skrátiť čas zalievania počas rastu rastlín v sezóne.

Jednotka môže byť priamo pripojená k vodovodnému kohútiku alebo použitá priamo na hadici. Môže byť použitý s akýmkoľvek existujúcim zavlažovacím systémom.

Na pripojenie k rozširujúcej súprave Irrigatia musíte kúpiť 1 x IRR-13-4MM-ADAPTÉR a 1 x IRR-WRTT-VENTIL - nezabudnite, že v systéme budete potrebovať najmenej 30 odkvapkávačov.

  Obsah balenia

  • Ovládač s jedným ventilom s rozhraním LCD, solárny panel s držiakom, kolíkom a 30 cm káblom, predlžovací kábel so solárnym panelom 5 m, adaptéry kohútika
  • Vyžaduje 2 x AA 1,2 V NIMH nabíjateľné batérie (súčasť balenia)

  Na stiahnutie

Parametre

Technické parametre

Výrobca Irrigatia
Výrobca Irrigatia
Potrebujete poradiť od odborníka?