Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Zavlažovací časovač reagujúci na počasie

Doprava zdarma

Zavlažovací časovač reagujúci na počasie

Zavlažovací časovač reagujúci na počasie
Produkt nie je dostupný
Výrobca: Irrigatia

Popis produktu

Zavlažovací časovač reagujúci na počasie

Zavlažovací časovač reagujúci na počasie funguje ako bežný časovač s tým rozdielom, že namiesto zalievania v rovnakom čase a rovnakým množstvom každý deň, solárny panel zmeria slnečné svetlo a upraví čas zalievania podľa poveternostných podmienok - viac slnka = viac vody

V predvolenom nastavení časovač zavlažuje v 3 hodinových intervaloch po celý deň, ale môže byť naprogramovaný na zavlažovanie každých 1,2,3,4 alebo 5 hodín alebo pri východe alebo západe slnka. Taktiež je možné upraviť účinnosť slnečného žiarenia a funkcia nudge vám umožňuje zvýšiť / skrátiť čas zalievania počas rastu rastlín v sezóne.

Jednotka môže byť priamo pripojená k vodovodnému kohútiku alebo použitá priamo na hadici. Môže byť použitý s akýmkoľvek existujúcim zavlažovacím systémom.

Na pripojenie k rozširujúcej súprave Irrigatia musíte kúpiť 1 x IRR-13-4MM-ADAPTÉR a 1 x IRR-WRTT-VENTIL - nezabudnite, že v systéme budete potrebovať najmenej 30 odkvapkávačov.

  Obsah balenia

  • Ovládač s jedným ventilom s rozhraním LCD, solárny panel s držiakom, kolíkom a 30 cm káblom, predlžovací kábel so solárnym panelom 5 m, adaptéry kohútika
  • Vyžaduje 2 x AA 1,2 V NIMH nabíjateľné batérie (súčasť balenia)

  Na stiahnutie

Parametre

Technické parametre

Výrobca Irrigatia
Výrobca Irrigatia
Váha vr. balenia 0.4 kg
Potrebujete poradiť od odborníka?