Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Termostat T-Sense s Bluetooth

Doprava zdarma

Termostat T-Sense s Bluetooth

Termostat s podlahovou sondou, programovateľný cez Bluetooth.
Produkt nie je dostupný
Výrobca: ECOSUN

Popis produktu

Termostat T-Sense s Bluetooth


Prostredníctvom Bluetooth sa dá k termostatu T-Sense pripojiť mobilná aplikácia EcoControl (dostupná pre Android a iOs).

Ku štandardnej prevádzke termostat túto mobilnú aplikáciu nepotrebuje, je určená k úprave parametrov prednastavených z výroby (hodnota teploty ECO, intenzita svietenia LED, kalibrácia teplotných senzorov) a/alebo nastavenie a spustenie termostatu v pokročilom móde (týždenný program). Aplikácia EcoControl nevyžaduje užívateľský účet, bluetooth umožňuje spojenie s termostatom iba z bezprostrednej blízkosti (dosah cca 3 m). Vzdialené ovládanie (internet, mobilné siete) tento výrobok nepodporuje.

Termostat možno spustiť a prevádzkovať aj úplne bez aplikácie EcoControl, v takom prípade však iba v ZÁKLADNOM móde a s hodnotami prednastavenými z výroby.

Stiahnite si aplikáciu EcoControl


ZÁKLADNÝ MÓD
Termostat sa správa ako jednoduchý analógový termostat, s možnosťou riadenia útlmu po pilotnom vodiči. Po prvom spustení termostat overí, či je pripojená podlahová sonda a automaticky zvolí režim Priestor alebo Podlaha. Otočným ovládačom sa potom nastavuje komfortná teplota vzduchu alebo podlahy (podľa zvoleného režimu). Ak je pripojený tiež pilotný vodič, možno signálom prepínať medzi komfortnou a útlmovou (ECO) teplotou. Útlmová teplota je z výroby nastavená na 19 °C, bez mobilnej aplikácie ju nemožno upraviť. V základnom móde nie je aktívne ani dotykové tlačidlo ECO na otočnom ovládači termostatu. Pomocou aplikácie EcoControl možno aj pre základný mód spustiť režim Podlaha + Priestor a nastaviť limity pre teplotu podlahy. Otočným ovládačom sa v tomto nastavení riadi komfortná teplota vzduchu, limitovaná teplota podlahy je pevná.

POKROČILÝ MÓD
Pomocou aplikácie EcoControl možno vytvoriť a nahrať do termostatu týždenný program, kedy termostat automaticky prepína medzi komfortnou a útlmovou teplotou. Zmenu teploty je možné naprogramovať každú celú hodinu. Tento režim sa nazýva "AUTO" a je pri ňom aktivované aj dotykové tlačidlo ECO na ovládači termostatu. Tlačidlo užívateľovi umožňuje prepnúť mimo nastavený program medzi komfortnú a útlmovú teplotou, pri najbližšej programovej zmene sa ručný zásah anuluje. Dátum a čas, nevyhnutný pre režim AUTO, je v termostate aktualizovaný automaticky pri každom pripojení mobilnej aplikácie.

Technické parametre

  • Napájacie napätie: 230 V / 50 Hz

  • Krytie: IP 21

  • Umiestnenie: KU 68

  • Dĺžka kábla: 3m (sonda)

  • Hmotnosť netto: 0,17 kg

Parametre

Technické parametre

Výrobca ECOSUN
Potrebujete poradiť od odborníka?