Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Solárny panel Goal Zero Nomad 28 Plus 28W skladateľný

Solárny panel Goal Zero Nomad 28 Plus 28W skladateľný

Solárny panel Nomad 28 Plus má inovatívnu technológiu pre nabíjanie USB zariadenia priamo zo slnka. Odnímateľný stojan a indikátor intenzity svitu zabezpečí čo najlepší zážitok zo solárneho nabíjania. Náhradou za tento produkt je Solárny panel Goal Zero Nomad 20.
Produkt nie je dostupný
Výrobca: Goal Zero

Popis produktu

Náhradou za tento produkt je Solárny panel Goal Zero Nomad 50


Solárny skladateľný panel monokryštalický Goal Zero Nomad 28 Plus

Redesignovaný panel, ktorý je ľahší a inteligentnejší ako jeho predchodca. Solárny panel Nomad 14 Plus má inovatívnu technológiu pre nabíjanie USB zariadenia priamo zo slnka. Modulárny odnímateľný stojan a indikátor intenzity slnečného svitu zabezpečí čo najlepší výsledok zo solárneho nabíjania.

Vlastnosti:

 • Inteligentné nabíjanie telefónov: Nabíjajte telefóny a USB zariadenia priamo zo slnka. Zabudovaný dynamický auto-reštart a inteligentná elektronika, optimalizujú výkon tak, aby sa prispôsobil nabíjanému zariadeniu.
 • Indikátor intenzity slnečného svitu: Prehľadný LED indikátor zobrazuje silu slnečného svitu. Získate okamžitú spätnú väzbu o umiestnení a výkone panelu pri nabíjaní.
 • Vodeodolná a modulárna konštrukcia zaisťuje napájanie v akýchkoľvek podmienkach. Stojan zaisťuje optimálny uhol panelu pri nabíjaní a prirodzený tieň pre nabíjané zariadenie.
 • Funkcia Autoreštart - sleduje históriu výdaja energie pre nabíjané zariadenie a tak dokáže zistiť kedy býva zariadenie nabité. Ak zariadenie ešte nie je nabité a preruší sa prísun slnka na panel, elektronika bude pokračovať v nabíjaní v prípade opätovného slnečného žiarenia.

Prevádzka

Otvorte skladateľný panel, otočte ho na slnko a sledujte intenzitu na indikátore slnečného svitu. Ak svietia 2 alebo viac diód, nabíjanie bude v poriadku. Môžete pripojiť váš telefón a nabíjanie sa začne.

JUNCTION BOX + indikátor intenzity slnečného svitu (USB kábel s modrými diódami)

Mozog Nomad 28 Plus je ukrytý práve v tejto rozvodnici. Niekoľko kľúčových komponentov spolupracuje tak, aby zabezpečili, že budete mať najlepšie skúsenosti so solárnym nabíjaním. Jedným z týchto komponentov je aj indikátor intenzity slnečného svitu. 4 modré LED svetlá ukazujú stav súčasných slnečných podmienok a dávajú vám predstavu o tom, ako dobre sa bude vaše zariadenie nabíjať.

Akonáhle pripojíte vaše zariadenie k Nomad 28 Plus, budú svetlá blikať v súlade s tým, ako rýchlo bude prebiehať jeho nabíjanie. Domnievate sa, že sú dobré slnečné podmienky a stále nevidíte rozsvietené všetky modré svetlá? Skúste premiestniť Nomad 28 Plus vhodnejšie k slnku a sledujte, ako sa mení počet svetiel a rýchlosť blikania (čím rýchlejšie indikátor bliká, tým rýchlejšie sa bude zariadenie nabíjať). Najlepším scenárom pre nabíjanie mobilných telefónov a ďalších USB zariadení sú 3 a viac rozsvietených svetiel.
Nomad 28 Plus je vybavený odpojiteľným (magnetický spoj) stojanom, čo vám umožní znížiť hmotnosť zariadenia, ak to budete potrebovať. Ak ho ponecháte na paneli a rozložíte, tvorí tak udeální uhol pre polohovanie k slnku. Tiež poskytuje prirodzený tieň pre zariadenia, ktoré budete z panela nabíjať.


Funkcia AUTO RESTART

Nomad 28 Plus má k dispozícii funkciu auto reštart, ktorá z neho robí jeden z "najinteligentnejších" solárnych panelov na trhu. Vďaka možnosti sledovať históriu nabíjania, Nomad 28 Plus pozná rozdiel medzi zariadením, ktoré dosiahlo plne nabitý stav a tým, ktoré sa odpojilo od nabíjania z dôvodu poklesu výkonu panelu ( príčina vplyvu nedostatku slnečného svetla, tieň, zatmenie slnka, atď.). Ak je detekované odpojenia z dôvodu poklesu výkonu panela, Nomad 28 Plus sa automaticky pripojí a opäť začne zariadenie nabíjať, takže nie je nutná žiadna ďalšia manipulácia z vašej strany.

Doba nabíjania iných Goal Zero zariadení:

Technické parametre:

 • Výkon: 28W
 • Napätie na prázdno: 18-22V
 • Výstup: 8mm 14-22V, max.2,4A (12W max)
 • Výstup: USB Port 5V, 2,4 A (12W max)
 • Hmotnosť: 1360g
 • Hmotnosť bez stojana: 1134 g
 • Rozmer - zložený 31 x 20 x 2,5 cm
 • Rozmer - rozložený 31 x 80 x 0,2 cm
 • Certifikácia FCC, CE
 • Prevádzková teplota: -17 ° až 48 ° C
 • Obsah balenia: 1x solárny panel Nomad 28 Plus, 1x odnímateľný stojan

Často kladené otázky

Otázka: Je Nomad 28Plus vodotesný?
Odpoveď: Panel je odolný proti poveternostným vplyvom. Išli sme do krajnosti, aby sme zabezpečili čo možno najväčšiu odolnosť Nomad 28 Plus. Vďaka výrobnému procesu s pokročilými technikami laminovania sme dosiahli silnú odolnosti aj proti dažďu a snehu. Avšak, je nutné udržať Junction Box (rozvodnicu) suchú a ak navlhne, nechajte ju úplne vysušiť, než budete opäť nabíjať.

Otázka: Má Nomad 28 Plus vstavaný akumulátor?
Odpoveď: Nie. Urobili sme Nomad 28 Plus tak modulárny a ľahký, ako je to len možné, čo znamená, že batérie sú dostupné ako voliteľný doplnok. Môžete buď pripojiť svoj telefón alebo zariadenie priamo k Nomad 28 Plus, alebo panel spárovať s jedným z našich powerpackov pre ukladanie energie pre neskoršie použitie (napríklad v noci alebo keď ste v miestnosti). Odporúčame Goal Zero powerpacky Goal Zero Sherpa Power Pack alebo Goal Zero Yeti Portable

Otázka: Je Nomad 28 Plus zreťaziteľný s inými panelmi Nomad?
Odpoveď: Áno, ale iba s niektorými Nomad solárnymi panelmi. Môžete pripojiť nabíjací kábel k reťazovému portu na starších Nomad paneloch. Nomad 28 Plus nemôže byť zreťazený s Nomad 7 alebo Nomad 7 Plus.

Otázka: Ako funguje indikátor intenzity slnečného svitu?
Odpoveď: Naši inžinieri vyvinuli elektronický "mozog" patentovaný pre Nomad 28 Plus, ktorý zaručuje, že budete mať najlepšie skúsenosti zo solárneho nabíjania, ako je to len možné. Elektronické riešenie zahŕňa pokročilý senzor prúdu (oveľa lepšie ako voltmeter) a jedinečné sledovanie bodu maximálneho výkonu (MPPT) pre optimalizáciu výstupu na USB portu. To čo potrebujete vedieť je, že keď sú správne podmienky, môžete pripojiť telefón do Nomad 28 Plus a nabíjať priamo zo slnka. Túto informáciu vám poskytne práve indikátor intenzity slnečného svitu

Parametre

Technické parametre

Výrobca Goal Zero
Výrobca Goal Zero
Potrebujete poradiť od odborníka?

Na stiahnutie