Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Solárny panel Goal Zero Nomad 50

Doprava zdarma

Solárny panel Goal Zero Nomad 50

Prenosný solárny panel s inovatívnou technológiou pre nabíjanie USB zariadení priamo zo slnka. Konštruovaný je predovšetkým pre rýchle a efektívne dobíjanie prenosných Goal Zero Yeti. 50 W panel je zložený zo štyroch monokryštalických panelov. Je vybavený polohovateľným stojanom, ktorý pomáha nastaviť panel do ideálnej pozície proti slnku. Skvelý spoločník pre všetkých, ktorí nechcú byť závislí na elektrických sieťach.
Produkt nie je dostupný
Výrobca: Goal Zero

Popis produktu

Goal Zero Nomad 50 prenosný skladateľný panel

Robustný a odolný

Ideálny na cesty, výpravy, expedície

USB nabíjací port

Goal Zero Nomad 50 je prenosný solárny panel s inovatívnou technológiou pre nabíjanie USB zariadení priamo zo slnka. Konštruovaný je predovšetkým pre rýchle a efektívne dobíjanie prenosných Goal Zero Yeti. 50 W panel je zložený zo štyroch monokryštalických panelov. Vďaka závesným okám možno panel zavesiť na auto, stany a pod. Využívajte solárnu energiu tam, kde nie je prístup k elektrickej sieti.

Kľúčové vlastnosti

Nomad 50 vám umožní nabíjať powerbanky a nabíjacie stanice, aby ste udržali nabité notebooky, používali prenosné chladničky a napájali základnú elektroniku.

Štyri monokryštalické panely uzavreté v ochrannom puzdre zloženom do kompaktnom profile pre ľahké skladovanie a univerzálnosť. Závesné oká vám umožňujú pripevniť panel na vozidlá, stany a iné.

Obsahuje vstavané nabíjacie káble pre použitie s nabíjacími  stanicami Goal Zero Yeti, powerbankami Sherpa a zariadeniami USB. Integrovaný 8 mm kábel vám umožní reťaziť ďalšie solárne panely pre rýchlejšie nabíjanie.

 Nomad 50 odporúčame kombinovať s týmito zariadeniami


Goal Zero Yeti 200X čas nabíjania 4 - 8 hodín

Goal Zero Yeti 500X čas nabíjania 12 - 24 hodín

Goal Zero Sherpa 100AC čas nabíjania 7,5 - 15 hodín


Technické parametre

Rozmery: zložený: 432 x 286 x 64 mm / rozložený: 432 x 1346 x 38 mm

Hmotnosť: 3,10 kg

Výkon: 18-22V / 50 W

Výstupy: Solar port 8 mm, 14-22 V, až 3,3 A (max 50W) USB-A Port: 5V, až 2.4A (max 12W)

Typ panelu: Monokryštál

Reťazenie: Áno