Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Phoenix - Výrobca: AZTraders , Výrobca: GoodWe , Teplota min.: 0 °C

Victron Phoenix sú sínusové a programovateľné meniče - dokonalá symbióza medzi silou a spoľahlivosťou.

Victron Phoenix meniče predstavujú klenot v portfóliu značky Victron. Tieto meniče nesú v sebe ducha obnoviteľnej energie a nezávislosti. Sú to zariadenia, ktoré spájajú silu a spoľahlivosť do jedného riešenia, ktoré je pripravené pre vašu cestu k energetickej samostatnosti.

Tieto meniče sú akýmsi Phoenixom zo sveta energetiky - vzkriesením vašich energetických možností. Tieto meniče majú schopnosť premeniť energiu z obnoviteľných zdrojov, ako sú solárne panely a veterné turbíny, na čistý a stabilný elektrický prúd pre váš dom, loď, alebo iný off-grid projekt.

S ich kompaktným a elegantným dizajnom sa Phoenix meniče ľahko integrujú do rôznych aplikácií, bez ohľadu na to, či sa nachádzate v meste alebo v divočine. Ich vysoká účinnosť znamená, že budete môcť využívať každý kúsok energie zo svojich obnoviteľných zdrojov.

Ale čo robí Victron Phoenix meniče naozaj výnimočnými, je ich spoľahlivosť. Sú ako verný spoločník, ktorý vám nikdy nezlyhá. Nielenže poskytujú čistý a stabilný výstupný prúd, ale tiež sú vybavené pokročilými ochrannými mechanizmami, ktoré vás chránia pred rôznymi nežiaducimi udalosťami. Vďaka tomu môžete mať absolútnu dôveru v to, že váš energetický systém bude fungovať spoľahlivo a bez problémov.

1 - 21 z 21 produktov
TOP
Najlacnejšie
Najdrahšie