Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Rozširujúca sada s poréznou hadicou

-9 %Ušetríte
2,00 €

Rozširujúca sada s poréznou hadicou

Rozširujúca sada s priesakovou mikro-poréznou hadicou IRR-SH12. 12m poréznej hadice. Krátená hadica na dĺžku cca do 1m sa nasadzuje priamo na kvapkadlá.
BoxSkladom 4 ks: Môže byť u vás 4. – 5. 10.
Bežná cena: 21,90 €,
ušetríte 2,00 €
19,90 €s DPH
Výrobca: Irrigatia
ID: #2337

Popis produktu

Na kvapkadlá dodávané s hlavnou jednotkou možno nasunúť až 1 m priesakovej hadice. Na druhý koniec by sa mala vložiť zátka a na udržanie polohy sa môžu použiť dodávané kolíky. Toto usporiadanie sa dá použiť na zavlažovanie na väčšej ploche ako je len samotné kvapkadlo a použitie mikro-poréznej hadice je užitočné hlavne pri veľkých kvetináčoch, košoch, klíčení krátkych radov sadeníc alebo na zakopanie ku koreňom cenných rastlín na podporu zakorenenia. Kvapkadlá môžu byť v rôznych výškach, ale jednotlivé dĺžky priesakovej hadice musia byť v jednej rovine.


Obsah rozširujúce sady:
12 m priesakovej hadičky, priemer 4/6mm (kapilára)
12 ks záslepka
12 ks držiakov na odkvapkávače
2 ks konektorov

Pripojenie na odkvapkávače

Týmto spôsobom možno priesakovú hadicu pripojiť priamo na jednotlivý odkvapávač systému solárneho zavlažovania. Porézne hadice v tomto prípade nesmú byť dlhšie ako 1m. Takto môžu byť zavlažované rastliny sadené do riadku blízko pri sebe, väčšie alebo závesné podlhovasté kvetináče.

Hadica môže byť vedená na povrchu alebo aj zakopaná ku koreňom podľa potreby. Taktiež stočená do špirály do výsevného otvoru pre obzvlášť cenné rastliny.

Nožnicami nastrihajte hadicu na potrebnú dĺžku (max. 1m), pripojte hadicu na odkvapkávače, ktoré sú súčasťou Vašej sady na zavlažovanie a opačný koniec ukončite záslepkou. K udržaniu pozície priesakovej hadice použite zapichovacie držiaky.

Automatická solárna zavlažovacia súprava je ideálna pre malé až stredne veľké záhrady, skleníky, balkóny a terasy. Môže byť využitá pre zavlažovanie záhonov, okrasných plôch, kvetináčov alebo hrantíkov.

Vďaka solárnej energii môžu byť voda a prípadne doplnkové živiny čerpané priamo z Vášho rezervoáru. Žiadne elektrické káble ani vodovodné potrubie nie sú potrebné - systém pracuje úplne nezávisle na prívode elektrickej energie alebo vody: už žiadne ťahanie ťažkých krhiel alebo kanvíc!

Jednoduchá montáž a uvedenie do prevádzky. Akonáhle je systém v činnosti je potrebná len minimálna kontrola a údržba.

Voda je dodávaná pomocou solárneho čerpadla a kvapkadiel priamo k rastlinkám. Odkvapkávače dávkujú vodu priamo ku koreňovému systému a je tak zabezpečené jej optimálne využitie. Úspora vody proti bežnému zalievanie je až 90%. Za priameho slnečného svitu prebieha zavlažovací cyklus každé 3 hodiny.

Pripojenie priamo k hadičke kapiláry

Priame pripojenie cez konektor umožňuje pripojiť hadicu o väčšej dĺžke ako pripojenie na odkvapkávače, maximálne však 6m. Porézna hadica je pripojená pomocou dvojitého konektora priamo k hadičke kapiláry a v správnej polohe zaistená zapichovacím držiakom.

Parametre

Technické parametre

Výrobca Irrigatia
Výrobca Irrigatia
Potrebujete poradiť od odborníka?