Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Solárna LED reťaz s USB Solarcentre Lumify LW100 - 100 LED / 10m studená biela

Solárna LED reťaz s USB Solarcentre Lumify LW100 - 100 LED / 10m studená biela

Prémiová rada Lumify využíva najnovšiu, vysoko efektívnu obvodovú techniku, doplnenú o možnosť USB dobitia.
BoxSkladom 5 ks: Môže byť u vás 6. – 7. 3.
43,90 €s DPH
Výrobca: SolarCentre
ID: #2531

Popis produktu

Solarcentre

Solárna LED reťaz s USB Solarcentre Lumify LW100

Lumify svetelnú reťaz môžete zavesiť rýchlo a veľmi jednoducho, kdekoľvek vám to vyhovuje.

Prémiová rada Lumify využíva najnovšiu, vysoko efektívnu obvodovú techniku, doplnenú o možnosť USB dobitia. Nová úsporná technológia vám zaručuje bezkonkurenčný výkon večer čo večer, rok čo rok.

  Vlastnosti

 • Neplytvajte elektrinou pri dekorácií vášho domova,
 • Plná vodotesnosť
 • Dvojité napájanie: solárny panel a USB
 • Odpojiteľný solárny panel aj LED reťaz
 • Jednoduchá manipulácia

  Lumify solárne LED svetielka s USB

Lumify je tretia generácia solárnych LED svetielok. Dlhodobý vývoj, predchádzajúce poznatky a skúsenosti, robia z tejto rady zatiaľ najvyspelejšie solárne dekoračné osvetlenie.
 
Lumify solárne/USB LED svetielka sú plne automatické, takže ako náhle ich zapnete, každý večer po zotmení sa rozsvietia a automaticky vypnú po 8 hodinách svietenia, pokiaľ ich vypínačom nevypnete skôr.
 
Taktiež v letných mesiacoch, ak je vonku tma kratšie ako 8 hodín, Lumify sa na svitaní automaticky vypnú. Ak by ste chceli mať Lumify v zime rozsvietené dlhšie ako 8 hodín, jednoducho stačí svetielka vypínačom vypnúť a zapnúť, kedy začne opäť plynúť 8 hodinové automatické vypnutie. Týmto si však môžete skrátiť dobu svietenia počas ďalších nocí alebo svetielka jednoducho dobite pomocou USB.

  Inovatívny valcovitý dizajn

Nedostatočná ochrana solárnych svetiel pred vodou býval výrazným problémom. Avšak rada Lumify využíva inovatívny valcovtý dizajn, ktorý garantuje bezkonkurenčnú vodeodolnosť. Priestor pre batérie, vypínač, prepínač režimov a USB nabíjací port sú chránené pod uzáverom, ktorý poskytuje vodeodolnosť ako fľaša.
 
Solárny panel aj LED reťaz je zapojená v spodnej časti tubovej základne pomocou ochranných krúžkov, takže reťaze nemajú žiadne slabé miesto.

  Úhľadné prevedenie solárneho panela 

Solárny panel rady Lumify je iba 8mm hrubý a má tepelne tvrdené, ultra-čisté sklo, pre utesnenie solárnych článkov. Toto maximalizuje účinnosť solárneho a panela a zaručuje, že sa po čase nezahmlí. Zakalenie panela je bežným javom u lacných solárnych svetiel nižšej triedy a tým sú po roku, či dvoch nepoužiteľné.

Solárny panel Lumify má aj vysoký stupeň odolnosti voči mrazom, to znamená, že počas mrazivých zimných rán dokáže využiť všetko dostupné zimné slnečné žiarenie.
 
Panel viete namontovať na stenu alebo zapichnúť do zeme, taktiež môže byť sklonený hore a dole, doprava a doľava, pre čo najlepší uhol vzhľadom k slnku.

  Jednoducho vymeniteľná Lítium Iónová batéria

Lumify používa jednu výkonnú 18650 nabíjateľnú lítium - iónovú batériu (súčasťou balenia). Tento typ batérie sa stal voľbou pre high-endových výrobcov elektroniky.
 
Táto najmodernejšia batéria vám ponúkne roky bezproblémového používania a stále ju môžete rýchlo a jednoducho vymeniť.

  Úsporný režim

Úsporný režim je vhodný pre tých, ktorý nemajú dobré svetelné podmienky pre solárny panel, alebo nemôžu využiť USB dobitie. Pokročilý úsporný režim rady Lumify jemne zníži jas, čim sa zdvojnásobí doba svietenia.

  Vylepšené USB nabíjanie

USB nabíjanie pre solárne reťaze bolo vyvinuté ešte v roku 2012, pretože nie každý mal vo svojej záhrade vhodné svetelné podmienky pre solárny panel. Nový, unikátny, vysoko-účinný obvod Lumify posúva USB nabíjanie na úplne novú úroveň.
 
Lumify dokáže po 4 hodinovom USB nabíjaní svietiť až 6 nocí a to len s malou pomocou slnka. Táto doba môže byť s použitím úsporného režimu predĺžená až na 12 dní.

  Odpojiteľný solárny panel 

Vývoj a dizajnovanie solárnych svetiel ukázal, že samostatný solárny panel poskytuje lepší výkon. Lumify má trojdielny systém, pozostávajúci zo solárneho panelariadiacej jednotky a svetelnej reťaze. Solárny panel má od riadiacej jednotky 2m dlhý kábel. Medzi riadiacou jednotkou a prvou LEDkou na reťazi je tak isto 2m dlhý kábel.

To znamená, že váš solárny panel môžete umiestniť na lepšie miesto (čím vyššie, tým lepšie) a stále budete mať dobrý prístup ku kontrolnej jednotke.

  Vonkajšie aj vnútorné použitie

Rada Lumify bola navrhnutá na vonkajšie použitie tak, aby fungovala za každého počasia. To ale neznamená, že Lumify nemôžete použiť v interiéri. Jednoducho vyberte batériu, odpojte solárny panel a riadiacu jednotku zapojte do USB zdroja. Následne vám Lumify poslúži ako klasické osvetlenie.

  Odpojiteľný solárny panel a svetelná reťaz 

Rada Lumify bola navrhnutá tak, aby ste mohli váš solárny panel aj svetelnú reťaz rýchlo a jednoducho odpojiť v prípadoch keď potrebujete zobrať riadiacu jednotku nabiť a tak reťaz aj panel ostanú na mieste, bez nutnosti demontáže.

  8 svetelných módov

Lumify má 8 svetelných režimov, vrátane rôznych druhov blikania, či striedajúcich sa sekvencií ako aj mód trvalého svietenia, bez blikania. Režim trvalého svietenia je zatiaľ najpopulárnejší, takže je tento mód predvolený. Ako náhle si však zvolíte iný režim, Lumify si to zapamätá a s týmto nastavením sa bude zapínať každý večer.

  Plne automatizovaný systém

Lumify USB solárna svetelná reťaz je po prvotnej inštalácii plne automatizovaná. Stačí ju zapnúť a zvoliť si svoj svetelný mód a následne sa reťaz po zotmení automaticky zapne. Na riadiacej jednotke je vypínač, takže Lumify môžete kedykoľvek vypnúť. Aj keď je reťaz vypnutá, solárny panel stále batériu nabíja, ale osvetlenie sa nerozsvieti, pokiaľ ho znova nezapnete.

  Rozmery a hmotnosť

 • Solárny panel: 16,4 x 9 x 0,7 cm (V x Š x H)
 • Riadiaca jednotka: 12,7 cm vysoká, priemer 4,5 cm
 • LED reťaz: 10m dlhá
 • 800g 

  Obsah balenia

 • Riadiaca jednotka (vrátané batérie)
 • Solárny panel
 • LED reťaz
 • Upevňovacia skrutka
 • Kolík do zeme a držiak
 • Držiak na stenu
 • USB nabíjací kábel
 • Návod na použitie

  Špecifikácie

 • Batéria: 18650 Li-Ion 2000mAh 3,7V
 • Solárny panel: 0,6W

  Na stiahnutie

 

Na stiahnutie