Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Loxone Miniserver Go

Doprava zdarma

Loxone Miniserver Go

Najflexibilnejšia možnosť pre automatizáciu budov. Miniserver Go je najlepším variantom pre rekonštrukcie a renovácie. Ponúka skvelú funkcionalitu a výkon pre inteligentné domy, komerčné projekty aj špeciálne aplikácie.
Produkt nie je dostupný
Výrobca: Loxone

Popis produktu

Centrum automatizácie budov a domácností

Loxone Miniserver

Loxone prepája všetky komponenty v inteligentnej budove podobne ako ľudský nervový systém. Všetky vlákna vedú do centrálneho riadiaceho bodu, Miniserveru. Umožňuje jednotlivým komponentom a zariadeniam vzájomne komunikovať a sám automatizuje väčšinu úloh z hľadiska bezpečnosti, pohodlia a energetickej efektivity. Či už sa jedná o inteligentný dom, komerčnú nehnuteľnosť alebo špeciálnu aplikáciu.

Flexibilita domácej automatizácie

Loxone Miniserver je najvýkonnejší káblová možnosť pre automatizáciu budov. Existuje ale aj bezdrôtová verzia, Miniserver Go, ktorý je rovnako výkonný ako jeho náprotivok, ale navyše nemusí byť inštalovaný do rozvádzača. Vďaka technológii Loxone Air, Loxone Link a ďalších Miniserver Go ponúka takmer nekonečné možnosti automatizácie budov bez nutnosti rozmotávania káblov.

  • Loxone Air (k pripojeniu až 128 zariadení)

  • Loxone Link (k pripojeniu až 30 Extensionov)

  • LAN (IPv4, IPv6, HTTPS / SSL)

  • Micro-SD karta priemyselnej kvality

  • Nabíjanie cez Micro USB (5 V DC)

Technológia Loxone Air: najlepšia voľba pre renovácie

Funkcionalita Miniservera Go môže byť kedykoľvek rozšírená pomocou Loxone Air, Loxone Link a IP rozhrania. Až 128 Air zariadení môže byť priradených k Miniserveru Go. Ak ich budete potrebovať ešte viac, môžete vďaka pridaniu Air Base Extension. Loxone Link vám umožní pripojiť až 30 Extensionov. Táto unikátna škálovateľnosť robí z Miniservera Go najflexibilnejšiu možnosť k inštalácii automatizácie budov.

Minimálna spotreba

Bezdrôtová komunikácia je veľmi úsporná. Vďaka tomu je spotreba energie minimálna. Batérie v Air zariadeniach vydržia celé roky.

Možnosť aktualizácie

Každé zariadenie zvláda aktualizácie firmvéru. Všetky produkty Loxone stále získavajú nové funkcie a len tak nezostarnú.

Rýchlosť

Všetky príkazy sú vykonané okamžite. Stlačíte tlačidlo a okamžite vidíte, čo sa stalo. Nespoznáte rozdiel oproti klasickým vypínačom.

Mesh Technológia

Komunikácia Loxone Air je preto založená na technológii Mesh. Vďaka tomu pripojené zariadenia rozširujú signál a zvyšujú stabilitu.

100% optimalizácia

Air technológie a všetky Air zariadenia sú určené na Plug & Play použitie. Predovšetkým ale perfektne spolupracujú so všetkými Loxone produktmi.

Šifrovanie

Komunikácia medzi výrobkami Loxone Air je zabezpečená podľa súčasných štandardov IPSec.

Neustále sa rozrastajúca rodina Loxone Air

Loxone ponúka širokú škálu produktov pre celý váš projekt. Ovládacie prvky, moderné LED osvetlenie, audio systém a mnoho ďalšieho. Vďaka technológii Air je zaistená dokonalá spolupráca medzi hardvérom a softvérom.

Flexibilné použitie a rozšíriteľnosť

Loxone ponúka prepracované riešenie: Jeho základom je vlastný vývoj hardvéru aj softvéru (zdarma vrátane aktualizácií), čo zaisťuje stále nové funkcie a možnosti. Systém podporuje tiež početné rozhranie, s ktorými je možné systém rozšíriť. Hodí sa tak pre malé, veľké i špecifické projekty.

Obsah balenia

1 × Loxone Miniserver Go

1 × Príbalový leták

1 × Samolepka Loxone

1 × Originálna Micro-SD karta 8 GB priemyselnej kvality (odporúčame používať iba originálne SD karty)

1 × USB nabíjačka s adaptérmi A, C a G vrátane káblov

1x Sieťový kábel

Chcete sa dozvedieť viac o fungovaní Miniservera alebo aj o celej technológií automatizácie Loxone ?

Parametre

Technické parametre

Výrobca Loxone
Potrebujete poradiť od odborníka?