Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Loxone Air Base Extension

Loxone Air Base Extension

Air Base Extension rozšiřuje Miniserver o Loxone Air bezdrôtovou technológiou, ktorá je šitá na mieru inteligentnej elektroinštalácie. Najväčšie využitie nájde pre rekonštrukcie a tiež rozširovanie o nové funkcie.
Produkt nie je dostupný
Výrobca: Loxone

Popis produktu

Loxone Air Base Extension

Ideálny pre rekonštrukcie

Loxone Air Base Extension bol vyvinutý špeciálne pre využitie bezdrôtovej komunikácie v inteligentnej elektroinštalácii. S jedným Air Base Extensionom je možné integrovať až 128 Air zariadení. To prináša veľkú flexibilitu a možnosti do budúcnosti.

Skvelý dosah vďaka technológii Mesh

Loxone Air je založený na technológii Mesh. Dáta je možné prenášať na veľké vzdialenosti vďaka tomu, že každý prvok, ktorý je pripojený na napájanie, funguje aj ako repeater.

Čo to v praxi znamená? V podstate nekonečný dosah bez ohľadu na steny či podlažia a perfektnú odozvu aj pri veľkom množstve zapojených komponentov.

Loxone Air Technológia

Na rozdiel od iných bezdrôtových technológií, Loxone Air bola vyvinutá špeciálne pre inteligentné inštalácie, a tak ponúka jedinečné vlastnosti:

Minimálna spotreba

Bezdrôtová komunikácia je veľmi úsporná. Vďaka tomu je spotreba energie minimálna. Batérie v Air zariadeniach vydržia celé roky.

Možnosť aktualizácie

Každé zariadenie zvláda aktualizácie firmvéru. Všetky produkty Loxone stále získavajú nové funkcie a len tak nezostarnú.

Rýchlosť

Všetky príkazy sú vykonané okamžite. Stlačíte tlačidlo a okamžite vidíte, čo sa stalo. Nespoznáte rozdiel oproti klasickým vypínačom.

Mesh Technológia

Komunikácia Loxone Air je preto založená na technológii Mesh. Vďaka tomu pripojené zariadenia rozširujú signál a zvyšujú stabilitu.

100% optimalizácia

Air technológie a všetky Air zariadenia sú určené na Plug & Play použitie. Predovšetkým ale perfektne spolupracujú so všetkými Loxone produktmi.

Šifrovanie

Komunikácia medzi výrobkami Loxone Air je zabezpečená podľa súčasných štandardov IPSec.

Neustále sa rozrastajúca rodina Loxone Air

Loxone ponúka širokú škálu produktov pre celý váš projekt. Ovládacie prvky, moderné LED osvetlenie, audio systém a mnoho ďalšieho. Vďaka technológii Air je zaistená dokonalá spolupráca medzi hardvérom a softvérom.

Flexibilné použitie a rozšíriteľnosť

Loxone ponúka prepracované riešenie: Jeho základom je vlastný vývoj hardvéru aj softvéru (zdarma vrátane aktualizácií), čo zaisťuje stále nové funkcie a možnosti. Systém podporuje tiež početné rozhranie, s ktorými je možné systém rozšíriť. Hodí sa tak pre malé, veľké i špecifické projekty.

Obsah balenia

1 × Air Base Extension

1 × SMA anténa

Chcete sa dozvedieť viac o fungovaní Air Base Extension alebo aj o celej technológií automatizácie Loxone ?

Parametre

Technické parametre

Výrobca Loxone
Potrebujete poradiť od odborníka?