Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Prečo si vybrať solárny zavlažovací systém?

Solárne automatické zavlažovače dodávajú vlahu priamo tam, kde je to potrebné a dostatočne pomaly, aby nasiakla dovnútra ku koreňom. Automatická závlaha nepotrebuje žiadne drôty, záhradné hadice ani krhlu. Jednoducho sa inštaluje a a pracuje automaticky s minimálnou obsluhou. Ideálne riešenie v prípade odchodu na dovolenku, alebo pracovnej vyťaženosti, kedy nie je čas na pravidelné zalievanie rastlín na záhradke, či kvetov.

Prieskum medzi obyvateľmi zistil, že viac ako 70% ľudí uvádza úsporu vody ako kľúčovú prioritu, pričom 30% hovorí, že sa im nepáči úloha zavlažovať záhradu. Naše automatické systémy na zavlažovanie Irrigatia využívajú až o 90% menej vody ako hadica a kvôli unikátnej automatickej technike na slnečnú energiu sa nestráca ani kvapka vody nazmar.


Hlavné výhody solárneho zavlažovania

 • Solárny pohon iba na slnečnú energiu

 • čím viac slnka, tým viac vody - vody každé 3 hodiny

 • šetrí rastliny v dôsledku sucha a vody, keď ste na dovolenke

 • automatické zavlažovanie

 • vodné kvapky až do výšky 5 m od zdroja vody

 • používa až o 90% menej vody ako hadica

 • jednoduché, ekologické, efektívne

 

Kroky pre prosperujúce rastliny

 1. vložte vstupný filter a snímač hladiny vody do zdroja vody

 2. pripojte k regulátoru, ktorý je umiestnený niekde na slnku v záhrade

 3. pripojte výtokovú trubicu a odkvapkávače až k vašim rastlinám

 4. zapnite a môžte ísť - vaše rastliny budú zavlažované automatickyVďaka solárnej energii môže byť voda a (tiež) doplnkové živiny čerpané priamo z vášho rezervoáru. Žiadne káble ani vodovodné potrubie nie sú potrebné - systém pracuje úplne nezávisle na prívode elektrickej energie alebo vody - už žiadne nosenie ťažkých krhiel!

Solárne závlahy v našej ponuke