Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Solárny reflektor s diaľkovým ovládaním SolarCentre EVO SMD RC SS9930

Doprava zdarma

Solárny reflektor s diaľkovým ovládaním SolarCentre EVO SMD RC SS9930

Svietivosť 350 lumenov a kvalitné prevedenie určite oceníte. Pri plnom nabití dokáže svietiť až 10 hodín. Konštrukcia z pevného kovu a tvrdeného skla
BoxSkladom 1 ks: Môže byť u vás 25. – 26. 4.
96,60 €s DPH
Výrobca: SolarCentre
ID: #52565

Popis produktu

SolarcentreZabezpečte svoj majetok rýchlo a jednoducho so solárnym reflektorom na diaľkové ovládanie. S týmto osvetlením sa nemusíte spoliehať na prívod elektrickej energie zo siete.

Vlastnosti:

 • Rádiový diaľkový ovládač je súčasťou balenia. Nepotrebuje priamy kontakt so zariadením

 • Správne umiestnený solárny panel vám zaručí fungovanie za každého počasia

 • Pri plnom nabití dokáže svietiť až 10 hodín

 • Konštrukcia z pevného kovu a tvrdeného skla

Svietivosť 350 lumenov a kvalitné prevedenie určite oceníte. Namontujete ho kdekoľvek a nepotrebujete žiadne inštalatérske zručnosti, je to veľmi jednoduché. K tomu vôbec nemusíte myslieť na zdroj elektrickej energie, keďže vám ho poskytne slnkoEVO SMD s diaľkovým ovládačom má výnimočný stupeň vodeodolnosti a je navrhnutý pre fungovanie aj počas zimných mesiacov. EVO SMD s diaľkovým ovládačom vám bude po inštalácii svietiť každý večer zadarmo a to aj pri výpadku elektrického prúdu.

Na rozdiel o senzorových svietidiel, ktoré sa rozsvietia len keď zaznamenajú pohyb, si môžete toto solárne osvetlenie s diaľkovým ovládačom rozsvietiť kedy to budete potrebovať, jednoduchým stlačením tlačidla. Výkonný 10W solárny panel nabíja 32Wh batériu, ktorá po plnom nabití dokáže poskytnúť energiu až na 10 hodín svietenia.

Diaľkové ovládanie má 50m dosah a funguje aj cez múry a okná, bez priamej viditeľnosti na osvetlenie. Pri ovládaní cez múry bude dosah ovládača menší.

Použitie

Ovládanie tohto svietidla je jednoduché. Môžete ho buď zapínať alebo vypínať podľa potreby pomocou diaľkového ovládača, alebo ho môžete nechať zapnuté a reflektor sa po zotmení automaticky rozsvieti a na svitaní zhasne (alebo pokiaľ sa nevybije batéria). Cez deň sa reflektor bude opäť nabíjať aby bol pripravený na ďalšie večerné svietenie.

Solárne nabíjanie batérie 

Počas neskorej jari, leta a začiatkom jesene sa EVO SMD s diaľkovým ovládačom počas väčšiny dní nabije dostatočne nato, aby po zotmení dokázalo svietiť 10 hodín. V zime by sa malo dobiť dostatočne nato, aby dokázalo svietiť 5 hodín aj počas tých najnepriaznivejších zimných dní.

Prečo je EVO SMD s diaľkovým ovládaním drahšie ako EVO SMD a EVO SMD PRO?

EVD SMD aj EVO SMD PRO majú senzor pohybu, takže sú navrhnuté tak aby rozsvecovali len keď zaznamenajú pohyb. EVO SMD s diaľkovým ovládaním je navrhnuté na celovečerné svietenie, takže potrebuje väčší solárny panel a batériu s omnoho väčšou kapacitou. Tak isto disponuje možnosťou ovládania na diaľku, čo zvyšuje jeho cenu.

Špecifikácie:

 • ​Dosah diaľkového ovládača: 50m na otvorenom priestranstve

 • ​Farba svetla: teplá biela

 • ​Solárny panel: 10 W

 • ​Batéria: 4x Li-Ion 18500 2200mAh / 3,7V (32 Wh)

 • ​Svietivosť: 350 lumenov

 • Hmotnosť: 2500 g

 • 5m kábel medzi solárnym panelom a svetlom (možnoť dokúpenia 5m predlžovacieho kábla)

Parametre

Technické parametre

Výrobca SolarCentre
Výrobca SolarCentre
Farba svetla Teplá biela
Zapínanie svetla Diaľkovým ovládaním
Potrebujete poradiť od odborníka?

Na stiahnutie