Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

PC rozhranie Victron Energy MK3-USB

Doprava zdarma

PC rozhranie Victron Energy MK3-USB

Počítačové rozhranie MK3-USB, ktoré slúži pre softvérové ​​nastavenia meničov Phoenix a meničov a nabíjačiek MultiPlus a Quattro
BoxSkladom 7 ks: Môže byť u vás 31. 5. – 1. 6.
77,90 €s DPH
Výrobca: Victron Energy
ID: #71696

Popis produktu

PC rozhranie pre nastavenie meničov Phoenix a nabíjačiek Multiplus a Quattro MK3-USB 

Počítačové rozhranie MK3-USB poslúži na softvérové nastavenie meničov radu Phoenix a meničov aj nabíjačiek radu MultiPlus a Quattro. Všetky tieto zariadenia majú štandardné nastavenie z výroby. Pre zmenu týchto štandardných nastavení vám pomôže rozhranie MK3 USB. Je možné meniť parametre ako hodnoty napätia pre odpojenie a opätovné pripojenie záťaže, charakter nabíjacieho napätia, charakter pripájanie k sieti v závislosti od napätia akumulátorov alebo odberu a mnoho iných vecí.

Nastavovací softvér VO Configure je zadarmo na stiahnutie. Možno si ho vyskúšať aj bez tohto rozhrania a nastavovaného zariadenia. Na jednej strane je konektor pre pripojenie mini-USB kábla pre pripojenie k počítaču, na druhej strane je konektor pre pripojenie UTP kábla RJ45, ktorým sa pripojí k nastavovanému zariadeniu. PC rozhranie je voliteľné zariadenie, ktoré nie je pre chod nastavovaného zariadenia bezpodmienečne nutné.

Parametre

Technické parametre

Výrobca Victron Energy
Výrobca Victron Energy
Váha vr. balenia 0.12 kg
Potrebujete poradiť od odborníka?