Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Victron Energy VE.Bus Smart Dongle Bluetooth

Doprava zdarma

Victron Energy VE.Bus Smart Dongle Bluetooth

Inteligentné Bluetooth rozhranie so snímačom teploty a napätia batérie. Poskytuje informácie o systéme priamo do vášho inteligentného telefónu.
BoxSkladom 1 ks: Môže byť u vás 25. – 26. 4.
99,90 €s DPH
Výrobca: Victron Energy
ID: #79019

Popis produktu

Inteligentné rozhranie VE.Bus Smart Dongle s bluetooth 

Zatiadenie od Victron Energy VE.Bus Smart dongle vám umožňuje sledovať informácie o systéme priamo vo vašom telefóne pomocou voľne dostupnej aplikácie VictronConnect.

Pri použití s meničmi/nabíjačkami, poskytuje dongle informácie o napätí a teplote batérie a umožňuje kompenzáciu nabíjania. Pri modeloch MultiPlus II je dongle v súčasnej dobe jediným spôsobom, ako sledovať údaje o batérii.

Dongle je možné použiť v systémoch s Venus GX/CCGX. V tomto prípade dongle poskytuje aktuálne informácie prostredníctvom rozhrania Victron Connect a ďalej umožňuje aktualizáciu firmwaru, bez použitia internetu.

Keď je dongle používaný v systémoch, ktoré nemajú zariadenie Venus GX/CCGX, tak sú údaje o napätí primárnym zdrojom informácii pre ostatné zariadenia pre kompenzáciu nabíjania.
VE.Bus Smart Dongle môže byť súčasťou siete VE.Smart

Slúži ako príslušenstvo pre škálu meničov a nabíjačiek Victron: Multis, MultiPlus, MultiPlus II, MultiGrid, MultiGrid II, Quattro a Phoenix s portom VE.Bus.

  Zariadenie je schopné príjmať dáta o teplotách dvoma spôsobmi

  • Dongle je namontovaný priamo na púzdro akumulátora (pomocou lepiaceho prípravku) a teplota batérie sa sníma priamo z púzdra akumulátoru.
  • Presnejšie snímanie teploty batérie je však k dispozícii pomocou voliteľného snímača namontovanom na batérii. Ak je snímač pripojený, Dongle ho automaticky detekuje a použije namerané hodnoty teploty priamo do snímača.

  Balenie obsahuje

  • VE.Bus Smart Dongle
  • 40cm kábel s 10mm okami a vloženou poistkou v púzdre

  Aplikácia VictronConnect 

 

Aplikácia VictronConnect vám umožňuje získať živé informácie o stave a konfigurovať produkty Victron.

Parametre

Technické parametre

Výrobca Victron Energy
Výrobca Victron Energy
Potrebujete poradiť od odborníka?