Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Solárna LED reťaz SolarCentre Lumify Filament s USB - 20 svetiel

Doprava zdarma

Solárna LED reťaz SolarCentre Lumify Filament s USB - 20 svetiel

Vytvorte si dokonalú vintage atmosféru s našimi novými žiarovkami Lumify! Tieto úžasné svetlá obsahujú šikovný vygravírovaný akrylový reflektor, ktorý vytvára mimoriadne autentický efekt vláknovej žiarovky.
BoxDostupné : Môže byť u vás 24. – 25. 4.
82,90 €s DPH
Výrobca: SolarCentre
ID: #86704

Popis produktu

Solárna LED reťaz SolarCentre Lumify Filament s duálnym napájaním


Zažite atmosféru dávnych časov na vašich záhradných oslavách s prémiovou radou svetiel Lumify Vintage. Každý set obsahuje 20 svietidiel. V každom svietidle sa nachádzajú 4 starodávne vyzerajúce mikro LED diódy teplej bielej farby. Svietidlá sú vzdialené medzi sebou 80cm. Celková dĺžka reťaze je 14,4m a 1,9m kábla medzi riadiacou jednotkou a prvým svetlom. Rada Lumify využíva vysoko výkonné elektrické obvody spolu s pokročilou technológiou USB nabíjania a technológiou úspory energie. Dosahuje sa tak vysoký výkon noc čo noc počas celého roka.


Vlastnosti

 • Pracuje aj v nepriaznivých podmienkach vďaka dobre umiestnenému solárnemu panelu
 • Dual Power - dvojité napájanie - možnosť využiť aj v interiéry vďaka USB nabíjaniu
 • Alternatíva k hlavnému svieteniu - výkon je porovnateľný so svetlami napájanými z elektrickej siete
 • Využitie v interiéry aj v exteriéry
 • Plne automatická prevádzka -  počas dňa sa automaticky nabijú a počas noci automaticky rozsvietia
 • Odpojiteľný solárny panel aj LED reťaz od riadiacej jednotky
 • 8 režimov svietenia a blikania

Inovatívny valcovitý dizajn

Lumify je tretia generácia produktov od SolarCentre, v ktorej sú aplikované predošlé skúsenosti a priania zákazníkov. Vnik vody je najčastejší spôsob poškodenia solárnych svetiel. Riadiaca jednotka solárnej LED reťaze využíva valcovitý tubový dizajn, ktoré garantuje neprekonateľnú vodeodolnosť. Batéria, vypínač, prepínač režimov, USB nabíjací port - toto všetko je chránené tesniacim, skrutkovateľným uzáverom, presne ako vrchnák z fľaše. Solárny panel a LED reťaz je pripojená z druhej strany pomocou skrutkovateľných konektorov, takže sa nenachádzajú miesta, ktoré by prepustili vodu.

Lesklý solárny panel

Lesklý solárny panel je 8mm hrubý a pokrytý odolným tvrdeným sklom, aby sa zabezpečilo utesnenie solárnych článkov, čo maximalizuje ich účinnosť a časovú stálosť. Časová degradácia je bežný jav pri lacných solárnych paneloch a výrobkoch a je to hlavný dôvod prečo sa po roku či dvoch zhoršujú vlastnosti solárneho panela. Solárne panely použité pri výrobkoch Lumify ponúkajú taktiež aj vysokú odolnosť voči mrazu, čo znamená, že sa počas chladných zimných rán veľmi rýchlo vyčistia a budú pripravené prijímať slnečné žiarenie počas dňa. Solárne panely Lumify sa dodávajú spolu s montážnymi stĺpikmi alebo nástennými držiakmi, ktoré umožňujú byť naklonené vertikálne aj horizontálne.

Jednoducho vymeniteľná Li-ion batéria

Solárna reťaz Lumify Vintage využíva na napájanie vysoko výkonnú dobíjateľnú batériu typu 18650. Ide o batériu popredných výrobcov elektriny. Tieto batérie ponúkajú roky bezproblémovej prevádzky a jednoduchú výmenu

Úsporný režim

Je vhodný pre prípady, kedy nemôže byť solárny panel umiestnený v ideálnych slnečných podmienkach a taktiež nie je možnosť USB nabíjania. Úsporný režim mierne redukuje jas osvetlenia, ale zdvojnásobuje dobu svietenia

USB nabíjanie

USB nabíjanie je vhodné pre prípad, kedy nie je záhrada dostatočne osvetlená slnečným svitom. LVB20 využíva vysoko efektívny nabíjací obvod, ktorý posúva USB nabíjanie na iný level. Stačí 4 hodiny USB nabíjania spolu s malou pomocou slnečného žiarenia a solárna reťaz dokáže svietiť počas nasledujúcich 6 nocí. Alebo v prípade použitia Úsporného režimu môžete dobu svietenia predĺžiť až na 12 nocí.

Externý solárny panel

Solárna LED reťaz je 3 komponentový set pozostávajúci zo solárneho panela, riadiacej jednotky a LED reťaze. Solárny panel je pripojený k riadiacej jednotke 2m dlhým káblom a následne je ešte 2m kábla od riadiacej jednotky po prvú LED diódu. Toto vám umožňuje umiestniť solárny panel na čo najideálnejšie miesto, ale zároveň mať na dosah riadiacu jednotku.

8 režimov svietenia

Zahŕňajú rôzne režimy blikania, sekvenčného prepínania a taktiež aj režim stáleho svietenia. Od výroby je predvolený režim stáleho svietenia. Pri zvolení iného režimu sa váš výber automaticky uloží v pamäti aj pre nasledujúce večery.


Technické parametre

 • Farba svetla: teplá biela
 • Výška žiarovky: 14 cm
 • Dĺžka kábla od solárneho panela do riadiacej jednotky: 2m
 • Dĺžka kábla od riadiacej jednotky po prvú LED: 1,9m
 • Dĺžka reťaze so svetlami: 14,4m
 • Počet svietidiel : 20 (vzdialené od seba 80cm)
 • Hmotnosť: 0,8 kg

 

Parametre

Technické parametre

Výrobca SolarCentre
Výrobca SolarCentre
Prevedenie LED reťaz
Solárny panel Externý
Farba svetla Teplá biela
Potrebujete poradiť od odborníka?

Na stiahnutie