Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

EcoFlow 2x400W pevný solárny panel (+sada na uchytenie)

-25 %Ušetríte
200,00 €
Novinka

EcoFlow 2x400W pevný solárny panel (+sada na uchytenie)

Set dvoch 400 W pevných solárnych panelov EcoFlow. Vysoko efektívne monokryštalické kremíkové články, výkon 400 W, vhodné pre stálu vonkajšiu inštaláciu. Panel sa vyznačuje vysokou efektivitou a vďaka účinným monokryštalickým kremíkovým článkom pohodlne dobijete napríklad batériovú stanicu, akumulátory systému Power Kit a ďalšie. Súčastou balenia je tiež montážna sada.
BoxNa externom sklade: Termín upresníme
Bežná cena: 799,00 €,
ušetríte 200,00 €
599,00 €s DPH
Výrobca: EcoFlow
ID: #87636

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobné produkty

Popis produktu

2x 400 W rigidný solárny panel

Rýchle nabíjanie

400 W pevný solárny panel EcoFlow využíva najmodernejšiu technológiu článkov a má vysokú účinnosť konverzie až 23 %, takže napríklad akumulátory systému Power Kit dokážu pri priaznivom počasí dobiť v rekordnom čase.

Jednoduchá inštalácia

Predvŕtané drážky na ráme panela umožňujú jeho pohodlnú a bezpečnú montáž na strechu domu alebo vašej dodávky.

Univerzálne použitie

Vďaka univerzálnemu solárnemu konektoru je možné náš 400 W pevný solárny panel použiť aj s ďalšími solárnymi systémami alebo prenosnými elektrocentrálami tretích strán.

Vysoká účinnosť

Naše 400 W pevné solárne panely EcoFlow majú účinnosť konverzie až 23% a dajú sa pripojiť ako súčasť systému Power Kit alebo prenosnej batériovej stanice EcoFlow. V tejto kombinácii optimalizuje integrovaný algoritmus MPPT čo najefektívnejšie celkový solárny výkon všetkých pripojených panelov.

Odolná konštrukcia

Panel je vyrobený z robustného antikorózneho hliníkového rámu a je určený na dlhodobú inštaláciu vo vonkajšom prostredí. Jeho monokryštalické články sú potiahnuté vysoko ochrannou lamináciou a kryté tvrdeným sklom, čo zvyšuje celkový výkon aj odolnosť.