Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

Loxone Weather Service 1 rok

Loxone Weather Service 1 rok

Loxone Weather Service zaisťuje dáta o počasí a jeho predpoveď priamo pre miesto bydliska.
BoxMôže byť u vás 5. – 6. 3.
78,90 €s DPH
Výrobca: Loxone
ID: #87700

Popis produktu

Presné dáta o počasí
pre váš inteligentný domov

Presné dáta o počasí a tiež predpoveď pre váš inteligentný dom od Loxone – to je Loxone Weather Service. Presne pre miesto vášho bydliska.

Loxone Weather Service pracuje s kalibrovanými dátami od popredného poskytovateľa údajov o počasí na celom svete. Na základe vašich presných geokordinačných dát v kombinácii s meteorologickými stanicami v okolí je služba pripravená naservírovať vám najpresnejšie dáta o počasí a jeho predpoveď.

Dobrá predpoveď
znamená inteligentné rozhodnutie

Automatické tienenie
Vďaka aktuálnym dátam o slnečnom žiarení a oblačnosti sa budú vaše žalúzie naklápať úplne automaticky. V lete bude inteligentný dom Loxone v prípade prehrievania zatienený a v zime bude využívať slnečnú energiu na vykurovanie.

Zavlažovanie záhrady
V okolí inteligentného domu bude stále zelený trávnik. Miniserver vďaka presnej predpovedi počasia riadi závlažovací systém. Blíži sa dážď? Nie je potrebné zalievať. Bude horúco? Zaleje radšej trošku viac. Sami nemusíte na nič myslieť.

Ovládanie vykurovania
Vďaka presným údajom o počasí môžete definovať potrebnú teplotu výstupnej vykurovacej vody. Zvlášť pri zmene ročných období tak budete mať vždy tú pravú a pohodlnú teplotu.

Prispôsobenie
Vďaka údajom o počasí môžete realizovať individuálne funkcie. Nechajte si napr. pri chladnom dni alebo pri zlej predpovedi pripomenúť modrým svetlom v chodbe, že si nemáte zabudnúť vziať bundu.

Plná integrácia do Loxone App

Služba Weather Service je samozrejme plne integrovaná do Loxone Apps. Aktuálne dáta a predpoveď máte k dispozícii vždy na titulnej stránke vizualizácie.

* Pre využívanie Weather Service musí byť Miniserver pripojený do internetu. Je to z toho dôvodu, že je potrebné prijímať dáta z externého servera.

Parametre

Technické parametre

Výrobca Loxone
Potrebujete poradiť od odborníka?