Hľadať
Košík
menu
Hľadať
Čo hľadáte? napr. Solárne nabíjačky 12V

MPPT SmartSolar solárny regulátor Victron Energy RS 450V 100A - Tr

Doprava zdarma

MPPT SmartSolar solárny regulátor Victron Energy RS 450V 100A - Tr

Robustný a rýchly MPPT regulátor s VE.Can pre náročné podmienky s napätím panelov až 450V, nabíjací prúd 100A. Pre batérie 48V a výkon FV až 5760Wp. Integrovaný Bluetooth a displej.
BoxDostupné : Môže byť u vás 5. – 6. 3.
1 313,90 €s DPH
Výrobca: Victron Energy
ID: #85344

Popis produktu

MPPT SmartSolar solárny regulátor Victron Energy RS 450V 100A - Tr

Ideálne riešenie pre systémy s väčším množstvom do série zapojených FV panelov nabíjajúcich 48V batérie. Tento produkt je ideálny pre veľké ostrovné systémy, ale aj pre systémy pripojené k distribučnej sieti.


Dva nezávislé FV vstupy pre sledovanie MPPT
Vďaka dvom nezávislým vstupom môžete pripojiť napr. dve rôzne orientované, alebo rôzne veľké FV pole.

VE.Direct port
Pre pripojenie k zariadeniu GX, monitoring systému, prenos dát na VRM portál a vzdialenej aktualizácie firmvéru.

VE.Can
Riešenie pre viac solárnych regulátorov v jednom systéme. S funkciou VE.Can môže byť synchronizovaných až 25 jednotiek v jednom FV systéme.

Ultra-rýchlý Maximum Power Point Tracking (MPPT)
MPPT solárne regulátory Victron Energy patria medzi absolútnu svetovú špičku v tomto odbore a ponúkajú ultra rýchle MPPT sledovania.

Vstavané Bluetooth Smart
Monitorovanie a konfiguráciu MPPT regulátora SmartSolar môžete vykonávať prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Môžete monitorovať aktuálny stav a historické dáta a vykonávať nastavenie parametrov pomocou mobilnej aplikácie VictronConnect. Stiahnuť aplikáciu pre iOS a Android môžete tu.

 
 

Ak chcete vykonať vyššie uvedené pomocou PC, potom máte možnosť použiť pre prepojenie regulátora a PC kábel VE.direct na USB. Do počítača si iba nainštalujete program Victron Connect, ktorý môžete stiahnuť zadarmo tu.

Automatická detekcia systémového napätia 12, 24 alebo 48 V na strane batérií. Pri montáži preto vždy najskôr pripojte batériu a až následne panely.

Vstavaný displej
Displej je umiestnený na čelnej strane regulátora a umožní Vám vizualizovať všetky prevádzkové stavy.

Izolované pripojenie FV pre väčšiu bezpečnosť
Plne galvanické oddelenie medzi FV a batériovými prípojkami poskytuje ďalšiu celkovú bezpečnosť systému.

Monitorovanie izolačného odporu FV pri vyšších napätiach
MPPT RS nepretržite monitoruje FV panely a dokáže detekovať prípadné poruchy, ktoré znižujú izoláciu panelov na nebezpečné úrovne.

I/O pripojenie
Programovateľné relé, teplotné čidlo, pomocný, digitálny vstup a senzor napätia. Vzdialený vstup môže prijímať signály z Victron BMS.

Odporúčaná konfigurácia
Pre batérie s napätím 48V. Maximálny výkon DC nabíjací výkon systému 5760W. V prípade prekročenia týchto hodnôt sa regulátor nepoškodí, ale iba automaticky zredukuje prichádzajúce výkon od panelov na prijateľné hodnoty.

Nie je možné skombinovať daný regulátor s optimizérmi, v prípade takejto kombinácie hrozí nenávratné poškodenie regulátora.

Maximálny vstupný skratový prúd do regulátora od FV panelov nesmie prekročiť hodnotu 20A na jeden vstup, inak môže dôjsť k trvalému poškodeniu.
Maximálne vstupné napätie FV panelov označované ako Voc (napätie na prázdno) nesmie prekročiť hodnotu 450V, inak môže dôjsť k trvalému poškodeniu - nutné zohľadniť, že s klesajúcou teplotou rastie Voc. Rozsah prevádzkového napätia MPPT je 80-450V, spúšťacie napätie je 120V.


Podrobné technické informácie nájdete v priloženom manuáli a technickom liste.

Parametre

Technické parametre

Výrobca Victron Energy
Typ regulátora MPPT
Výrobca Victron Energy
Potrebujete poradiť od odborníka?